Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla08.02.19 (18:43)

Jest oficerem. Policjanci spełnili marzenie chorej dziewczynki

Śmiertelnie chora Abigail została zaprzysiężona na honorowego policjanta na komendzie w Teksasie. Rodzina dziewczynki i funkcjonariusze nie kryli wzruszenia.
Facebook.com

Opublikowali na Facebooku nagranie z niezwykłej uroczystości. Sześcioletnia Abigail Arias stała na drabince na komendzie w Freeport, kiedy uroczyście powtarzała słowa przysięgi: "Teraz i na zawsze przysięgam walczyć ze złymi ludźmi, dopóki nie wyzdrowieję".

Na ceremonię przybyli funkcjonariusze z całego Teksasu. Nagranie z zaprzysiężenia dziewczynki na honorowego policjanta w ciągu niecałej doby zobaczyło ponad 88 tys. osób.

REKLAMA

To było jej największe marzenie. Abigail zagadnęła komendanta w czasie bożonarodzeniowej imprezy "pancakes with Santa" zorganizowanej na posterunku policji. W czasie rozmowy wyznała, że kiedy dorośnie, chce zostać policjantką. Komendant postanowił spełnić jej życzenie wcześniej, postarał się nawet o szyty na miarę mundur policjanta z Freeport.

Jej wspaniały uśmiech i chęć walki z "tymi złymi" - chciałem tylko, aby jej marzenie się spełniło - powiedział wzruszony szef policji.

Dziewczynka ma rzadkiego raka nerki. Lekarzom udało się wyleczyć Abigail z innej formy nowotworu, jednak choroba powróciła pod postacią nerczaka zarodkowego, zwanego także guzem Wilmsa - informuje Sky News. Rodzicom sześciolatki powiedziano, że tym razem nie uda się jej wyleczyć i jedyne, co mogą zrobić, to umilić jej resztę życia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Udar po grypie. Niepokojące obserwacje naukowców

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij