o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Paulina Brzozowska
Paulina Brzozowska
|
aktualizacja

Jest pastorem i nawołuje do masturbacji. "Jezus też miał sny erotyczne"

34
Podziel się

"Jezus też miał penisa i sny erotyczne" – przekonuje podczas jednego ze swoich kazań Heidi Johnson. Kobieta jest pastorem ewangelickim i feministką jednocześnie. Swoimi naukami pragnie przekonać, że religię i seksualność da się połączyć.

Jest pastorem i nawołuje do masturbacji. "Jezus też miał sny erotyczne"
(123RF.COM)
bEDkcRXF

Johnson powołanie poczuła pod koniec studiów w 2008 roku. Teraz jest jednym z najbardziej znanych amerykańskich pastorów. Jednocześnie jest założycielką "Pussy Club", gdzie młode kobiety mogą dyskutować o swoich obawach związanych z cielesnością i duchowością. Kobieta otwarcie przyznaje, że jej zdaniem masturbacja nie oznacza skazania na ogień piekielny. – Bóg kocha nas za wszystko. Za nasze ciała, nasze dusze i nasze niedoskonałości. Nie wyklucza nas tylko dlatego, że staramy się odkrywać nasze ciała – przekonuje Johnson.

W religii, w której kobieca seksualność uznawana jest za coś gorszego i grzesznego, poglądy Johnson mogą wydawać się naprawdę radykalne. Ona jednak jest przekonana, że to, co robi, jest absolutnie słuszne i zgodne z zasadami chrześcijaństwa. Zgodnie z naukami Johnson, masturbacja jest aktem dbania o własne ciało i spokój ducha, co stanowi ważny filar każdej wiary.

bEDkcRXH

Nie zawsze jednak pastor Johnson była ku temu przekonana. W 2009 roku, na studiach, została napadnięta i zgwałcona. Przez wiele lat czuła się zbrukana i zawstydzona. Nie chciała dotykać swojego ciała, ani na nie patrzeć. Dopiero po kilku latach postanowiła wrócić do masturbacji, co jej zdaniem stanowiło przełom niemal tak ważny, jak sakrament.

- Wracając do kontaktu z własnym ciałem i jego potrzebami, wróciłam do kontaktu z Bogiem. Wierzę, że on pragnie tylko naszego dobra i równowagi w naszych życiach – wyjaśnia Johnson.

Seks a miłość [Bez tabu]:

bEDkcRXN
bEDkcRYi
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(34)
To mówiłem ja
2 miesiące temu
a mówią, że Ruskie są dziwne
j,,,,
2 miesiące temu
Dziwna baba.
mac
4 lata temu
Nasz zespoł piłki nożnej skupił się na biciu konia bo Pele też bił konia . Ma to w zdwcydowany sposób poprawić wyniki drużyny w meczach.
bEDkcRYj
s
4 lata temu
To dziwna kobieta jest.
Katrina
4 lata temu
Zgadzam sie
Emeryt...
4 lata temu
***** - Protestantyzm Ewangeliczny nie jest religią, ale wiarą w Jezusa Chrystusa,opartą na Słowie Bożym, panie pastorku, który nie wiesz co piszesz!!!... ***********************************************************************************************
ed
4 lata temu
Jak się będziesz trzepać do do nieba pójdziesz.:))
Ksiądz.
4 lata temu
Religie to zguba narodowa człowieka.
Antycellulito...
4 lata temu
Zapisuje się tam.gdzie zapisy dla chętnych.???
Nnie
4 lata temu
Czy możecie się powstrzymać od promocji samozwańczych "pastorów", którzy są fałszywymi prorokami !!!!
ank
4 lata temu
Za każdym snem u danej osoby stoi inna osoba, także za erotycznym. Niektóre kobiety wiedzą to doskonale. Opanowały to do perfekcji.
Voytec
4 lata temu
Po co o tym trąbicie??
Dfddf
4 lata temu
Powinna zachowac to dla siebie.I tak wszyscy to robimy ale nie ma sie czym chwalic.Tylko ksiadz jest w naszej religi akceptowany i tyle.
bEDkcRYb
Piotrek
4 lata temu
Co ona pisze !!! To jest jakaś chora sekta.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić