Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Joachim Brudziński: "Na maszynkę do golenia zabrakło"

15
Podziel się

Joachim Brudziński, szef MSWiA, był we wtorek w programie "Gość Wiadomości" TVP, gdzie skomentował manifestację służb mundurowych w Warszawie. Nie obyło się bez złośliwości wobec przewodniczącego związku zawodowego policjantów.

Joachim Brudziński skrytykował szefa związków policyjnych.
Joachim Brudziński skrytykował szefa związków policyjnych. (PAP, Tytus Żmijewski)
bEUQWdcl

- Patrząc dzisiaj na przywódcę związkowców, był taki lekko niedogolony. Można by odnieść wrażenie, że na maszynkę do golenia zabrakło. Pozwalam sobie na tę złośliwą uwagę z jednego powodu. Otóż kiedy zwróciłem się do wszystkich funkcjonariuszy mówiąc, że jestem gotowy do rozmów i dialogu, pan przewodniczący równie złośliwie skomentował mój - jak stwierdził - wyprasowany garnitur - powiedział w programie Joachim Brudziński.

Chodzi o Rafała Jankowskiego, szefa Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów i jego komentarz na Twitterze, w którym napisał o wystąpieniu ministra Brudzińskiego: "Ładna marynarka, panie ministrze. Staram się, ale żadnej innej jakości w tym stand-upie nie znalazłem".

bEUQWdcn

"Ten teatr już za nami"

Nie była to jedyna złośliwość, na którą pozwolił sobie polityk PiS.

- Panie przewodniczący, ten teatr, ta manifestacja już za nami. Zapraszam do rozmów. Nawet jeżeli będziemy się czasami podszczypywać złośliwie - zaapelował do Rafała Jankowskiego.

bEUQWdct

Na koniec jednak zreflektował się i stwierdził. że przeprasza za te złośliwości, gdyby przewodniczący zwiazków policyjnych poczuł się urażony jego słowami.

We wtorek 20 tys. funkcjonariuszy służb mundurowych z całej Polski zjechało do Warszawy, by wziąć udział w manifestacji pod hasłem "Razem trzymamy linię!". Domagali się m.in. podwyżek i powrotu do poprzedniego systemu emerytalnego.

Źródło: TVP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEUQWdcu
bEUQWdcO
KOMENTARZE
(15)
Rico
3 lata temu
Ja też chcę więcej pieniędzy, zachęcam wszystkich Polaków (tych co mają za mało) aby protestowali. Na transparencie można napisać że chcemy godnie żyć (a bez pieniędzy przecież się nie da)
Alpc
3 lata temu
Brudziński wreszcie ma dobrze płatne koryto i adidasy już mu zbędne. To wszak prawdziwy minister z przeszłością.
obserwator
3 lata temu
No i słoma z adidasów wystaje.Dziwne,że taki prostak na wysokim stołku nie potrafi zachować powagi i jęzora za zębami.Niestety chamstwo nie boli ale czasem czkawką się odbija.
bEUQWdcP
kot
3 lata temu
A te nieumyte długie kudły na wpół łysej łepetynie to co ma być?
Pkp
3 lata temu
Co on tak wymachuje tymi rekami????? Przeciez nie ma ich czystych?????
Dobre BUTY
3 lata temu
Zawsze moze pomoc...okradajac kolegow mlodszych w pociagu....w koncu to chrzescijanin!!!
pamiętam
3 lata temu
Fakt faktem ale za PRL wojsko i milicja nie mogła być nieogolona (a publicznego wystąpienia nieogolonym chyba nigdy nie było). Ale za to nie było też zgrabnych pań jako rzeczniczki.
ruskatrumna
3 lata temu
przemówił co za intelekt
acid
3 lata temu
Jojo to tępy i nieuczciwy bałwan pisowski. Mistrz chamstwa i łgarstw.
zibi66666
3 lata temu
Niech jeszcze nasi "nieszczęśliwi "policjanci powiedzą kto ma zapłacić za ich przywileje??? Ja nie mam żadnych przywilejów (do 65 roku muszę pracować) i jeszcze 100% płatne chorobowe (inni 80%)
eh
3 lata temu
Ma rację, w regulaminie jest mowa o schludnym wyglądzie itd. Funkcjonariusz powinien być zadbany i czysty, to samo dotyczy ubrania, a i zachowania też. Brodę Pan przewodniczący może sobie nosić ale musi być zadbana.
zauważyłem
3 lata temu
że prawie wszyscy z Pis" machają łapkami",ostatnio te szkolenia przechodzą również POwcy...
._.
3 lata temu
Kto goli prezesa? Oto jest pytanie?
bEUQWdcH
cv
3 lata temu
Czy policjanci byli spisywani przez pozostałych nie biorących udział w proteście
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić