o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac. oprac. Jakub Zagalski
|
aktualizacja

Joanna Brodzik wraca na szczyt. TVP skusiła ją wyjątkowo wysoką gażą

0
Podziel się

Małgorzata Kożuchowska i Barbara Kurdej-Szatan ustąpiły miejsca nowej królowej telewizji. Powrót Joanny Brodzik w serialu przyniósł jej rekordowo wysokie zarobki.

Joanna Brodzik w serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem". Pierwszy odcinek 27 lutego na TVP1
Joanna Brodzik w serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem". Pierwszy odcinek 27 lutego na TVP1 (Filmpolski.pl)
bDmIiyHp

Po kilku latach posuchy i pojawiania się w reklamach, Joanna Brodzik wróciła na plan serialu. Jak ustalił "Super Express", główna rola w produkcji "Pensjonat nad rozlewiskiem", która wchodzi dziś na antenę, przyniosła aktorce aż 10 tys. zł za dzień pracy.

Na podium najlepiej zarabiających aktorek telewizyjnych znalazły się jeszcze Małgorzata Kożuchowska ("Druga szansa") i Maja Ostaszewska ("Diagnoza"). Obie panie mogą podobno liczyć na ok. 8 tys. zł za jeden dzień zdjęciowy.

bDmIiyHr

Podobna stawka przysługuje Barbarze Kurdej-Szatan, która z powodzeniem występuje na małym i dużym ekranie. Tuż za podium znalazła się Małgorzata Socha (7,5 tys. zł).

Dziennik podkreśla, że jeszcze kilka lat temu sytuacja w zarobkach serialowych aktorek wyglądała zupełnie inaczej. Wówczas to Kożuchowska i Socha mogły liczyć na 10 tys. zł za dzień na planie, zaś Joanna Brodzik, związana z sagą "Nad rozlewiskiem", otrzymywała o 2 tys. zł mniej.

bDmIiyHS
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić