REKLAMA
Odświeżone 23 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Anna Ryta30.09.19 (07:47)

Joanna Krupa zdecydowała się na królewski poród. Wyda na niego fortunę

Joanna Krupa niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Modelka podjęła już decyzję, gdzie dokładnie urodzi. Kwota, jaką zapłaci za poród, przyprawia o zawrót głowy. Luksus to mało powiedziane.
ONS.pl

Joanna Krupa już w listopadzie po raz pierwszy zostanie mamą. Modelka jest bardzo podekscytowana nową rolą. Chętnie udziela wywiadów na temat macierzyństwa, pokazuje z dnia na dzień rosnący brzuszek i dzieli się z fanami obawami dotyczącymi porodu. Dba też o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, więc od kilku tygodni urządza pokoik dla córki. Maluch od urodzenia będzie mógł zatem liczyć na iście królewskie warunki. Wystarczy choćby wspomnieć, w jakich warunkach przyjdzie na świat.

ZOBACZ WIDEO: Joanna Krupa kwitnie w ciąży. Sesja z brzuszkiem zachwyca

REKLAMA

Krupa, jak na prawdziwą gwiazdę przystało, urodzi w luksusowych okolicznościach. Wybrała szpital Cedars-Sinai, którego pacjentkami były wcześniej m.in. Beyonce i Victoria Beckham. Jak donosi "Flesz", za opiekę i poród trzeba tam zapłacić nawet 20 tys. dolarów (czyli ok. 80 tys. złotych).

- Jeszcze przed terminem przyjeżdża do mnie z Polski mama, tak na wszelki wypadek, gdyby córeczka urodziła się wcześniej - powiedziała Krupa na łamach dwutygodnika.

Gdyby jednak pomoc i wsparcie mamy nie wystarczyło, z modelką zamieszka profesjonalna położna. Wszystko po to, aby mała Sophie Grace mogła dorastać w jak najlepszych warunkach.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij