REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 34 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Marta Ossowska05.08.19 (21:09)

John Travolta wystąpił w teledysku Pitbulla. Jego taniec robi wrażenie

John Travolta w pamięci wielu kinomanów zapisał się jako wyśmienity tancerz z filmów "Grease" i "Gorączka sobotniej nocy". Po latach ponownie wkroczył na parkiet, nieoczekiwanie występując w teledysku Pitbulla.
East News

65-letni aktor w latach 70. był bożyszczem kobiet. Rozpalał je do czerwoności swoimi ruchami w muzycznych produkcjach. Za kreację Tony’ego Modero w "Gorączce sobotniej nocy" John Travolta dostał nawet nominację do Oscara. Z biegiem lat i przyrostem wagi aktor stracił pozycję amanta. Choć skromne ruchy Vincenta Vegi w "Pulp Fiction" wciąż był stylem tańca godnym naśladownictwa.

Występ Johna Travolty w teledysku nowego singla Pitbulla "3 to Tango" zaskoczył wszystkich. Zwłaszcza, że przez większość nagrania oglądamy aktora z perspektywy tyłu jego zgolonej głowy, która łudząco przypomina czaszkę rapera.

REKLAMA

Aktor w teledysku oddaje się zmysłowemu tańcu z kilkoma skąpo odzianymi kobietami. Jego precyzyjne, seksowne ruchy odbiegają od wyobrażenia o sposobie poruszania się 60-latków.

Utwór kończy się sceną zakładania okularów przeciwsłonecznych, podobnych do tych, które nosi Pitbull. Z ust aktora pada okrzyk "dale!" będący charakterystyczną frazą muzyka, a po hiszpańsku oznaczający "śmiało, zrób to!".

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij