o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac. oprac. Magdalena Drozdek
|

Jolanta Kwaśniewska o Agacie Dudzie. Nie musiała wiele mówić

1
Podziel się

Jolanta Kwaśniewska jest urodzoną dyplomatką. Zapytana o to, jak oceniłaby działalność Agaty Dudy, powstrzymała się od kontrowersyjnych opinii. Zwróciła uwagę, ze pierwsza dama zmieniła podejście do swojej roli.

Agata Duda przywołana w wywiadzie z Kwaśniewską
Agata Duda przywołana w wywiadzie z Kwaśniewską (ONS.pl)
bDowhKid

W 2005 r. pojawiły się doniesienia, że Jolanta Kwaśniewska będzie kandydowała w wyborach prezydenckich. Sprawa ucichła po kilku miesiącach, ale nie została pogrzebana na zawsze. W 2016 r. pojawił się sondaż, w którym Polacy oceniali pierwsze damy. Kwaśniewska zajęła najwyższą pozycję. Co sprowokowało pytania o to, co Kwaśniewska sądzi o obecnie urzędującej Pierwszej Damie. Odniosła się też do tego w najnowszym temacie.

Zobacz także: Zobacz: Z tymi co się znają

Jolanta Kwaśniewska była gościem Radia Zet. Opowiadała o polityce, o fundacji, ale też nieco o swoim życiu. Wyjawiła np. że mąż nie może pić alkoholu, że prowadzą zdrowy tryb życia i nie jedzą nawet mięsa. Ale te wątki nie miały szans wzbudzić w słuchaczach wielkiego zainteresowania. Kwaśniewska została zaś zapytana o działalność pierwszej damy.

bDowhKif

Kwaśniewska przypomniała swoją własną historię. - Tak wielu Polaków zdecydowało się dwa razy pójść do komisji wyborczej i zagłosować na mojego małżonka, to w tym momencie moim obowiązkiem było to, by się odwdzięczyć za to. Jeździłam po kraju, spotykałam się z ludźmi. Bardzo chciałam wiedzieć, co się w tej Polsce mówi - powiedziała była pierwsza dama.

- Chciałam, żeby ludzie wiedzieli, że my o nich myślimy najcieplej, choć nie wszędzie może pojawić się prezydent. Chciałam przytulić tych ludzi, ukochać, powiedzieć, że są dla nas ogromnie ważni i powiedzieć, że jesteśmy ogromnie zaszczyceni, że na nas głosowaliście - dodała.

Padło następnie pytanie, co sądzi o Agacie Dudzie.

- Mogę powiedzieć tylko o takim obrazku, który widzimy. Świetnie prezentuje się w mediach - powiedziała krótko Kwaśniewska.

bDowhKil

Tu dziennikarka wyliczyła, że Duda ma w ostatnim czasie mnóstwo spotkań, choć nie afiszuje się swoją działalnością.

bDowhKiG
KOMENTARZE
(1)
taki tam
12 miesięcy temu
niemieckie o2 i zakłamane
Najnowsze komentarze (1)
taki tam
12 miesięcy temu
niemieckie o2 i zakłamane
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić