REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
oprac. Tomasz Repeta09.01.19 (13:25)

Julia Wieniawa podała powód rozstania z Antkiem Królikowskim

To już pewne. Medialne spekulacje na temat rozpadu dwuletniego związku Wieniawy zostały potwierdzone, a Julia Wieniawa podała powód.
East News / East News

Julia Wieniawa i Antek Królikowski byli jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Niestety, trwający dwa lata związek legł w gruzach. Aktorska para postanowiła się rozstać.

Do tej pory jedynie spekulowano, bo nikt nie odniósł się oficjalnie do rozstania. Za sprawą wywiadu w magazynie "Viva!" wszystko jest już jasne.

REKLAMA

W obszernym wywiadzie zapytano Julię Wieniawę, czy żałuje rozstania z partnerem. - Wiedziałam, że w końcu padnie to pytanie - zaśmiała się Wieniawa. - To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął - wytłumaczyła w "Vivie".

- Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi - tłumaczyła w wywiadzie na łamach "Vivy".

Cóż. Pierwsza poważna miłość Julii Wieniawy to już przeszłość. Z Antkiem nie drą kotów publicznie i są na stopie przyjacielskiej. Aktorka skupia się teraz na pracy, bo przecież dziś jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek i nic nie może zaburzyć pędzącej kariery. Mamy jednak nadzieję, że oprócz udanego życia zawodowego, przyjdzie czas również na stabilizację w uczuciach.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij