Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Urszula Korąkiewicz
Urszula Korąkiewicz
|
aktualizacja

Julia Wieniawa podpadła Kayah. Instagram przyczyną problemów?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
3
Podziel się

Julia Wieniawa wakacje rozpoczęła hucznie od zabawy na jednym z festiwali, o czym informowała w sieci. Imprezowe posty na Instagramie jednak nie wszystkim się spodobały.

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa (ONS.pl)

Jeszcze niedawno tematem przewodnim na profilach Julii Wieniawy w mediach społecznościowych był jeden z letnich festiwali muzycznych. Młoda aktorka jednak w większości chwaliła się nie tym, na jakich koncertach była, ale jak "szampańsko" się bawiła w gronie znajomych celebrytów. Filmiki z "wstawioną" Wieniawą, czy takie, na których całuje się z koleżankami, błyskawicznie obiegły sieć i trafiły na portale plotkarskie. Tym podobno podpadła Kayah, szefowej wytwórni, z którą niedawno podpisała kontrakt.

- Kayah nie chce być utożsamiana z artystami słynącymi ze skandali, a nie muzyki. Zwołała spotkanie, na którym zarządziła, że aktywność Wieniawy w mediach na czas wakacji ma być ograniczona. Wszystkie akcje promocyjne jej nowej muzyki zostały odwołane, z wyjątkiem dwóch od dawna zaplanowanych występów w śniadaniówkach – powiedziała „Faktowi” osoba z otoczenia Wieniawy.

Nie od dziś wiadomo, że firma Kayah bierze pod swoje skrzydła młodych, obiecujących artystów, a także współpracuje z cenionymi na polskim rynku muzykami. Pod szyldem wytwórni Kayax płyty wydają m.in. Brodka, Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, Andrzej Smolik, Hey. Dlatego też trudno się dziwić, że artystka nie chce, by jej firma kojarzyła się z kontrowersjami czy skandalami.

Julia Wieniawa po premierze dwóch debiutanckich singli, „Na zawsze” i „Oddycham” spotkała się z pozytywną reakcją słuchaczy i krytyków. Do premiery płyty będzie musiała jednak ograniczyć swoją aktywność w mediach społecznościowych i pokazać, że ważniejsza od lansowania się jest dla niej muzyka. Nie jest tajemnicą, że kariera muzyczna to spełnienie wielkiego marzenia aktorki. Na takie poświęcenie będzie więc z pewnością gotowa.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(3)
Adzik
5 lata temu
Do ludzi poniżej: czytajcie ze zrozumieniem.
gość
5 lata temu
Jak się nie potrafi śpiewać to się otwiera żydowską wytwórnię płytową żeby doić młodych artystów. Te ograniczenia POkazują tylko hipokryzję tej szansonistki.
0bywattel
5 lata temu
"Kayah nie chce być utożsamiana z artystami słynącymi ze skandali, a nie muzyki." Myślałem, że się dzisiaj śmiać nie będę! Rozwaliła Opole, niszczy puszczę, nawołuje do aborcji. Co jej zdaniem można nazwać skandalem? Brak majtek na czerwonym dywanie?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić