o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Już dziś mecz reprezentacji. Oglądaj Polska - Urugwaj!

1
Podziel się

Przed nami mecz kolejny mecz reprezentacji, tym razem przeciwko Biało-Czerwonym stanie Urugwaj.

Już dziś mecz reprezentacji. Oglądaj Polska - Urugwaj!
(PAP/Bartłomiej Zborowski)
bESPpgkB

Mimo że mecz towarzyski w Warszawie nie ma wpływu na mundial, to nie warto go odpuszczać - wynik pojedynku będzie miał wpływ na ranking FIFA. Pierwszy gwizdek zaplanowano na 20:45 i będzie to początek ogromnych sportowych emocji.

Cały mecz można obejrzeć w WP Pilot za darmo na komputerze, telefonie, telewizorze i tablecie.

Osoby, które chcą oglądać mecz w lepszej jakości i bez dodatkowych reklam, mogą skorzystać z pakietu Starter Plus. Wystarczy 3,90 zł, żeby obejrzeć dzisiejszy mecz z Urugwajem oraz poniedziałkowy z Meksykiem w jakości HD.

bESPpgkD

bESPpgle
KOMENTARZE
(1)
prezydent Don...
4 lata temu
To normalne, że Adrian zaprasza swojego następcę, Tuska. Zaraz Prezydentem Polski zostanie Donald Tusk, jak Duda pójdzie pod Trybunał Stanu, razem z całym rządem pissowskim. Na wiosnę przyśpieszone wybory, PIS sromotnie przegrywa, Jarek próbuje uciec do Izraela, ale go zatrzymują, Antek do Moskwy, ale też go łapią, a reszta pissmanów rozbiega się w szoku, amoku i panice po kraju ale są wyławiani jak zbrodniarze hitlerowscy po lasach, wychodkach i stodołach i zwożeni do miejsc zatrzymań, gdzie będą oczekiwać na sprawiedliwe i jawne procesy sądowe za niszczenie Naszej Polski i za działanie na szkodę Naszej Ukochanej Ojczyzny, Polski. Zostanie ujawnione wszystko, przekręty przy SKOK-ach, finansowanie z Moskwy a nawet zostaną ujawnione relacje obyczajowe między pissamnami a ich męskimi kochankami, których lokowali po różnych państwowych stanowiskach gdzie się da od września 2015 roku. I wtedy Nasza Polska stanie się wolna i pogonimy układ pisowiecki tam, gdzie trzeba, czyli do Moskwy.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić