o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Violetta Baran
|

Już wiadomo, co Jarosław Kaczyński zrobi z "Atlasem Kotów". To jednak było zaplanowane?

71
Podziel się

W piątek media społecznościowe, dziennikarze i politycy zajmowali się sprawą książki, którą podczas głosowań w Sejmie z zainteresowaniem czytał prezes PiS. Telewizyjne kamery zarejestrowały Jarosława Kaczyńskiego przeglądającego "Atlas kotów". Już wiadomo, co zrobił z tą książką.

Jarosław Kaczyński z "Atlasem kotów"
Jarosław Kaczyński z "Atlasem kotów" (tvn24/stopklatki)
bEErKDat

Prezes PiS jest znanym miłośnikiem kotów. Sam ma obecnie w domu dwa: kotkę Fionę i kocura Czarusia. Wszystkich zdziwił jednak fakt, że podczas głosowania ważnych dla PiS projektów ustaw, prezesa tego ugrupowania pochłaniała lektura książki.

Część komentatorów nie zostawiła na Jarosławie Kaczyńskim suchej nitki. - To, jak prezes największej partii traktuje polski Sejm, pokazuje, że Polska jest państwem bez trybu - stwierdził w rozmowie z WP poseł PO Borys Budka.

- To niebywałe chamstwo. Nie widzę w tym ocieplania wizerunku, jeśli już to niezdarne. To pycha tego pyszałka - powiedział poseł Stefan Niesiołowski.

bEErKDav
Zobacz także:

Zdjęcie Kaczyńskiego podbiło sieć. "Hit dnia"

"Co tam SN, KRS, ordynacja czy handel w niedzielę" - napisał na swoim profilu na Twitterze Arkadiusz Myrcha. Pojawiły się także komentarze, że zachowanie Kaczyńskiego to nie przypadek. "Może Atlas kotów ma wejść do kanonu lektur szkolnych?" - brzmiał jeden z komentarzy.

Rąbka tajemnicy uchyliła swoim wpisem na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek. "Niech przedświąteczna lektura prezesa Jarosława Kaczyńskiego zachęci nas do wsparcia schronisk i osób pomagającym zwierzętom" - napisała posłanka PiS.

bEErKDaB

W sobotę wszystko stało się jasne. Jarosław Kaczyński przekazał swój egzemplarz "Atlasu kotów" na aukcję na rzecz Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami - poinformował portal rmf24.pl.

„Dla Przyjaciół zwierząt z bardzo serdecznymi pozdrowieniami” - napisał w dedykacji Jarosław Kaczyński.

bEErKDaC

Atlas można już licytować na koncie charytatywnym KTOZ.. W sobotę ok. godz. 14.30 za książkę oferowano już 700 zł (cena wywoławcza wynosiła 100 zł). Dwadzieścia minut później oferowano już 1000 zł.

Finał licytacji w czasie poniedziałkowego koncertu „Granie na Szczekanie”, który odbędzie się w poniedziałek 27 listopada o godz.18.30 w Filharmonii Krakowskiej. Uzyskane z licytacji pieniądze zostaną przeznaczone na zakup aparatu USG dla zwierząt dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie.

Zapewne zainteresowanie mediów i internautów lekturą Kaczyńskiego podczas posiedzenia Sejmu będzie miało wpływ na zainteresowanie aukcją i ostateczną cenę książki.

Do licytacji na swoim profilu na Twitterze zaprasza PiS.

bEErKDaD
bEErKDaW
KOMENTARZE
(71)
kotkio
4 lata temu
lubię kotki
Brawo PIS
4 lata temu
Pozdrowienia dla PIS u i pozdrowienia dla kota Pana Prezesa
dociekliwy
4 lata temu
Zastanawiające jest to, że 32 z 36 licytujących osób ma 0 komentarzy i prawie wszyscy z tych 32 dopiero założyło konto...
bEErKDaX
janusz
4 lata temu
ale bazgrze!
MB
4 lata temu
Jak dla mnie posłowie powinni zarabiać średnią krajową (ale taką rzeczywistą z wszystkich typów umów a nie reprezentatywną jaką podaje się w mediach) a partie powinny byś sponsorowane z dobrowolnych datków sympatyków. Wtedy politycy byli by zainteresowani swoją pracą aby podniosła się średnia a nie atlasami kotów.
alien
4 lata temu
Może przypomnę wszystkim co pełowiaki wyprawiali wcześniej !!
nara5
4 lata temu
Pewnie poparzyło mu łapy bo to wydał Axel Springer. Poza tym w godzinach pracy to się pracuje zwłaszcza jak płacą za to podatnicy
nara5
4 lata temu
Zawsze wydawało mi się że książki podpisuje autor a nie jakiś tam czytacz, co do licytacji to pewnie bedą licytować partyjni wazeliniarze
Ppp
4 lata temu
Ale zrobil w bambusa zaslepiona nienawiscia opozycje i media gadzinowe.
kot
4 lata temu
Bezczelny dyktatorek. Glosujcie durnie na tego aroganckiego karla
Gorszy sort
4 lata temu
Ale on bazgrze,!!!!! To on umie pisać? - ja....
no ladnie
4 lata temu
15 300 juz ma cene
Jsjdj
4 lata temu
Lepiej by do ludzi kupili coa a bie jakis kocurow ://
bEErKDaP
TarasBulba
4 lata temu
I te gryzmoły w dedykacji ! Grafolog pewnie wiele powiedziałby na temat charakteru tego zadufanego gbura ! O Narodzie z krainy Polski ?!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić