Wróć na
Agnieszka Kwiatkowska
|
aktualizacja

Kamil Durczok znów jest "do wzięcia". Była żona dziennikarza cieszy się z rozwodu!

1
Podziel się

Jeszcze w połowie zeszłego roku mówiono o tym, że dziennikarz i jego żona pokonali kryzys w związku. Okazuje się jednak, że prawda była inna. Para jest już po rozwodzie.

Kamil Durczok, Marianna Durczok
Kamil Durczok, Marianna Durczok (AKPA)
bCZbZXzF

Małżeństwo Kamila Durczoka i Marianny Dufek-Durczok trwało przez 20 lat. W tym czasie partnerzy wspólnie radzili sobie z codziennymi problemami, wychowali syna. Gdy Durczok jako szef "Faktów" TVN-u odpowiadał na oskarżenia w sprawie molestowania pracownic, jego żona trwała przy nim, broniąc go przed atakami. Małżonkowie wspólnie uczestniczyli w rozprawach. A jednak postanowili się rozstać. Dufek wydaje się nie żałować decyzji.

- Syn jest dorosły. Teraz mój czas jest już wyłącznie moją własnością. Cieszę się z tego w gronie moich przyjaciół, którzy wspierali mnie przez ostatnich wiele lat. Dostaję od nich dużo dobrej energii, może to widać - stwierdziła w rozmowie z "Faktem".

Durczokowie rozwiedli się kilka dni temu w Katowicach. Jak donosi "Fakt" para chciała zrobić to bez kłótni, awantur czy sądowych przepychanek. Udało się. Kamil Durczok znów jest więc "do wzięcia".

bCZbZXzH
bCZbZXzN

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

bCZbZXAi
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(1)
gość
8 miesięcy temu
wielki dzięki za takiego kawalera......
Najnowsze komentarze (1)
gość
8 miesięcy temu
wielki dzięki za takiego kawalera......
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić