o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

Kara za masturbację. "To przemoc wobec nienarodzonych"

81
Podziel się

100 dolarów za każdy raz, gdy mężczyzna masturbował się poza szpitalem lub kliniką. Tak wygląda propozycja jednej z działaczek Partii Demokratycznej w Teksasie. Projekt został oficjalnie złożony. Cała akcja jest, na szczęście dla ewentualnych "przestępców", jedynie żartem.

Kara za masturbację. "To przemoc wobec nienarodzonych"
(Shutterstock.com)
bDTXUhyZ

Każda ejakulacja poza waginą lub szpitalem czy kliniką lecznia bezpłodności to akt agresji wobec nienarodzonych dzieci i zamach na świętość życia - czytamy w projekcie ustawy Jessiki Farrary.

Na szczęście cała sprawa to tylko prowokacja. Farrary chce w ten sposób zwrócić uwagę na problemy kobiet w Teksasie. Każda, która chce poddać się aborcji, musi przynajmniej dwa razy poddać się przezpochwowemu badaniu USG.

Ten przepis nie ma żadnego związku z opieką medyczną. Chodzi jedynie o to, by poniżyć kobiety decydujące się na aborcję i zmusić je do zmiany zdania. Skoro źle traktujemy kobiety, to dlaczego nie objąć absurdalnymi przepisami również mężczyzn - komentuje Farrary.

bDTXUhzb

Autorka projektu wie, że większość ludzi się z niego śmieje. Jednak, jak sama przyznała, nie zrazi jej to do dalszej walki o swój pomysł. Twierdzi, że jeśli nie uda się go wprowadzić w życie, to przynajmniej pokaże, jak fatalnemu prawu podlegają mieszkanki jej stanu - pisze "Independent".

Teksas to stan, w którym zdecydowaną większość głosów zdobywa Partia Republikańska. Są tam najbardziej restrykcyjne przepisy dotyczące aborcji w całych Stanach Zjednoczonych. W ubiegłym roku starano się nawet wprowadzić prawo ustanawiające aborcję przestępstwem. To się jednak nie udało.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDTXUhzC
KOMENTARZE
(81)
lala
4 lata temu
a do buzi ?
Mas turbacje
4 lata temu
No to Jarek ma przerąbane. Przecież on masami turbuje od ponad trzech dekad! A wiadomo, że mas turbacje bezkarnie nie można robić! Masy i tak są już wzburzone, zwłaszcza po ostatniej akcji z Tuskiem i jak tak dalej pójdzie, to masy ruszą, turbowane kolejnymi wejściami Jarka i z Jarkiem nie będzie dobrze, jak mu pod willę na Żoliborzu Oficerskim zawita np. pół miliona wzburzonych Polaków! Tak więc Jarek! Nie turbuj masami, nie mas trubuj, bo gniew milionów niejednego satrapę ze stołka strącił!
paranoja
4 lata temu
A może karać za miesiączkę?
bDTXUhzD
gh
4 lata temu
to za każdą miesiączke też kara, bo jajeczko nie zostało zapłodnione....
e
4 lata temu
ale komentujący umieją czytać ze zrozumieniem i mają świadomość tego, że to prowokacja - mająca swoją absurdalnością pokazać jak wygląda ingerencja państwa w życie kobiet?
Najnowsze komentarze (81)
nazaar
4 lata temu
Ja to za każdym razem jak się przetrzepię mam takie poczucie winy, że już wolałbym do pierdla normalnie, jak Boga kocham!
gim
4 lata temu
Słusznie, bo jak twierdzi nasza katechetka masturbując sie stajesz sie mordercą większym niż Mengele...
Człowieka
4 lata temu
Ważne ,że odnerwia człowieka . Polecam .
emerjack43
4 lata temu
Tej nawiedzonej babie Farrary.Warto by było przemasturbować ten głupi mózg.Widać,że głupota to jej specjalność.
Maniek
4 lata temu
Ameryka. I wszystko jasne.
miecz1230
4 lata temu
Oj podchwycą to nasi politycy z PIS i będą domagać się kar za nienarodzone dzieci . W naszym kraju wszystko może się zdarzyć , nawet do palenia na stosie .
25 lat
4 lata temu
Za kazdy zabity plemnik 25 lat paki
zmartwiony hi...
4 lata temu
Przypomina mi to głos z Polski ..... jak ta partia się nazywa... hm.........
bDTXUhzv
ola
4 lata temu
To nie żart, tylko próba ośmieszenia zasady: nie zabijaj.
czekający na ...
4 lata temu
Gdy kobieta zgwałci faceta to jaka kara i komu?
mammasturb
4 lata temu
a co z kobietami co sie masturbuja moze chociaz 50 dolcow
masturb
4 lata temu
to ja bym musial dac ze 100 tys
Lukas
4 lata temu
Każdy kraj ma swoją pawłowicz
mi
4 lata temu
TAK, to poważny problem, te pół-człowieczki zalegają na ściany kibli, w kanalizacji - osierocone już przed poczęciem. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd !
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić