Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Karol Strasburger - pierwsze takie święta

20
Podziel się

Te święta spędzi zupełnie inaczej niż wszystkie poprzednie. Karol Strasburger po raz pierwszy w życiu został ojcem i zamiast po raz kolejny wyjechać na narty, zostanie z żoną i dzieckiem w domu, by celebrować wspólnie ten ważny czas.

Karol Strasburger po raz pierwszy został ojcem
Karol Strasburger po raz pierwszy został ojcem (Materiały prasowe)
bEITWsKt

Karol Strasburger dostał w listopadzie piękny prezent, który wywrócił jego życie do góry nogami. Dziecko to wielka niespodzianka, której pewnie nie spodziewał się jeszcze kilka lat temu.

- Trzeba powiedzieć, że to najlepszy prezent gwiazdkowy, jaki można sobie wymarzyć. Rodzina nam się powiększyła, mamy w domu cudownego małego człowieczka, taką piękną istotę, która daje mi i żonie mnóstwo radości i przyjemności! - wyznał w rozmowie z "Faktem".

Ta zmiana sprawiła, że zamiast ruszać w świat zdecydował, że święta spędzi w domu.

bEITWsKv

- Przez wiele lat spędzałem święta w Alpach we Włoszech i w Austrii, jeżdżąc na nartach. Jest taka tradycja, że narciarze zakładają tam wtedy smokingi, a panie jeżdżą w długich sukniach - wspominał prowadzący program "Familiada".

Czy rezygnacja z wyjazdu przyszła mu z łatwością po tylu latach spędzonych w podróży?

- Z racji posiadanego maleństwa nie ma innej możliwości i będziemy w domu – czyli w takiej oazie rodzinnego spokoju i miejscu, w którym w tej chwili toczy się niemal całe nasze życie. Ja byłem całe życie na wyjazdach, Wigilie spędzałem w różnych miejscach, wielokrotnie za granicą. Teraz jest okazja, żeby spędzić święta w domu i bardzo z tego się cieszę - wyznał Karol Strasburger.

bEITWsKB

Przypomnijmy, że para wzięła ślub w sierpniu 2019 r. 72-letni Strasburger i 35-letnia Weremczuk złożyli przysięgę w Urzędzie Stanu Cywilnego w Konstancinie-Jeziornej pod Warszawą.

bEITWsKW
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(20)
hhhhh
2 lata temu
wszystkiego najlepszego
obserwator.
2 lata temu
uwiad starczy...
obserwator.
2 lata temu
....
bEITWsKX
obserwator.
2 lata temu
no komends...
obserwator.
2 lata temu
dziadek z wnuczka to pedofilia ale nie dotyczy celebtytow...
one
2 lata temu
a czy juz wie od ktorego sasiada dostal ten prezent
Gosc
2 lata temu
Jakos mnie ta radosc nie przekonuje tyle lat i dziecka nie bylo a teraz to taka zabawka na starosc sie pojawila .przepraszam ale tak to odczuwam
York
2 lata temu
Dziadku, dziecko baw, a nie o nartach myśl.
Zegarmistrz
2 lata temu
światła purpurowy. Nie chwal się tak mocno. W pewnym wieku lepiej nie zwracać na siebie uwagi. Ja również czasem się mylę, albo o kimś na parę lat zapomnę.
Dziadek
2 lata temu
Karolu mam 64 l gdybym spłodził dzieco nie robił bym rozgłosu. Wstydziac się tego że na stare lata zwariowałem.
Zzz
2 lata temu
Nawet w Święta tyle fustratow którzy muszą wylewać swoją frustrację.
życie..
2 lata temu
Dziecko w rodzinie to skarb. Kiedy się je oczekuje, jak jest w przypadku u pana Strasburgera i jego żony. Niemniej ważne jest także to w jakim wieku są rodzice. Powinni być młodzi i to jest oczywista oczywistość. Żona pana Strasburgera w zasadzie spełnia ten warunek, on sam niestety nie. Wiemy, że dobrze wygląda jak na swój wiek. I prawidłowo, należy dbać o siebie. Ale 72 lata to chyba wiek na posiadanie wnuków i to takich dorastających, a nie własnych, dopiero co narodzonych dzieci, nieprawdaż..???
Grzegorz
2 lata temu
BRAWO Panie Karolu. Ja na swoje pierwsze dziecko czekałem 12 lat. I jest to najwspanialszy prezent od życia a ja jestem NAJLEPSZYM OJCEM NA ŚWIECIE...
bEITWsKP
hihihi
2 lata temu
jędraszewski niech pobłogosławi i będzie ok
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić