o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Karolina Szostak zniknie z Polsatu? Ma sporą konkurencję

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
1
Podziel się

Karolina Szostak ostatnio stała się bardziej znana jako celebrytka niż prezenterka Polsatu, co niekoniecznie może podobać się stacji. Media donoszą, że nie chce już współpracować z prezenterką, a dowodem na to ma być jej nieobecność na antenie. Jaka jest prawda?

Karolina Szostak zniknie z Polsatu? Ma sporą konkurencję
(ONS.pl)
bEKfTEBN

Szostak jest jedną z gwiazd Polsatu. Przebojowa krągła dziennikarka od lat mogła chwalić się sympatią widzów. Odkąd schudła i przeszła imponującą metamorfozę, zainteresowanie wokół niej wzrosło, a ona sama zaczęła pojawiać się na okładkach kolorowych magazynów. Paradoksalnie, im głośniej zaczęło się o nich robić, tym mniej jej było w telewizji. Ostatnio jednak szukać jej na ekranie. Kolorowa prasa zaczęła podejrzewać, że stacja w ogóle nie chce już z nią współpracować. - Kierownictwo dało sobie kilka tygodni na decyzję, co dalej z Karoliną - mówił informator „Na żywo”.

- Karolina jest cały czas dziennikarką Telewizji Polsat. Obecnie przebywa na urlopie, a do reszty informacji nie będziemy się odnosić – skomentował sprawę Tomasz Matwiejczuk, rzecznik stacji.

„Na żywo” sugeruje jednak, że to tylko oficjalna informacja. Zdaniem tygodnika, prezenterka została odsunięta od obowiązków, a przyczyną tej decyzji i jej kłopotów miała być jej popularność. - W krótkim czasie wyrosła na jedną z głównych gwiazd stacji. Do tego wypromowała się praktycznie sama. I właśnie ta samodzielność nie podobała się w Polsacie. Szefostwo stacji chce mieć wszystko pod kontrolą, lubi być o wszystko pytane. A Karolina często podejmowała ważne decyzje bez wcześniejszej konsultacji z kierownictwem – mówił informator tygodnika.

bEKfTEBP

Co więcej, „Na Żywo” utrzymuje, że stacja myśli już o zastępstwie Szostak i wie, kogo chciałaby zatrudnić – Paulinę Chylewską, a zaproszenie do „Tańca z gwiazdami” miałoby być pierwszym krokiem do nawiązania współpracy z dziennikarką. To z pewnością kusząca dla niej propozycja, bo dołączyłaby do męża Marcina Feddeka, który jest dziennikarzem sportowym Polsatu Sport. Czy sensacyjne doniesienia tygodnika się sprawdzą? Stanowisko stacji na to nie wskazuje.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: Karolina Szostak o swojej książce. "To nie będą rady dla wszystkich"

bEKfTEBV
bEKfTECq
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(1)
sas
5 lata temu
no to sobie poszuka innej pracy,ona oprocz pracy chce miec prywatne zycie,czego stacja polsatu nie rozumie,wiadomosci wiadomosciami,ale zycie prywatne udane,jeszcze wazniejsze,bo prace zawsze mozna zmienic,ale nie zawsze mozna mieec zycie prywatne udane
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić