o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Katarzyna Cichopek w "M jak miłość" gra mężatkę. Wyjawiła, czy prawdziwy mąż jest o nią zazdrosny

6
Podziel się

Katarzyna Cichopek to dla wielu widzów wciąż Kinga Zduńska z "M jak miłość". Aktorka wyjawiła ostatnio, jak i czy praca na planie przekłada się na jej życie prywatne. A przede wszystkim, czy Marcin Hakiel jest zazdrosny o jej serialowego męża.

Widzowie widzą w Katarzynie Cichopek Kingę Zduńską
Widzowie widzą w Katarzynie Cichopek Kingę Zduńską (ONS.pl)
bESLiAMl

Po wielu latach w "M jak miłość", fani zdążyli się zżyć z jej sympatyczną bohaterką kreowaną przez Katarzynę Cichopek. Podobnie zdążyli przyzwyczaić się, że serialowa Kinga jest żoną Piotrka Zduńskiego, w którego wciela się Marcin Mroczek.

Zobacz także: ZOBACZ WIDEO: Katarzyna Cichopek o swojej roli w "M jak Miłość"

Nie jest tajemnicą, że Katarzyna Cichopek prywatnie także jest mężatką. Jest w szczęśliwym związku z Marcinem Hakielem i to od 14 lat. Rola w serialu wymaga od niej jednak dość często intymnych scen z kolegą z planu. W ostatnim wywiadzie udzielonym dla magazynu "Viva!" aktorka opowiedziała, jak sobie radzi w takich sytuacjach.

bESLiAMn

- Dla mnie to praca i mam do tego zdrowe podejście, ale nie chcę wywoływać konfliktów domowych - stwierdziła podkreślając, że to kwestia profesjonalizmu z jednej i drugiej strony.

Dodała jednak, że mimo upływu lat intymne sceny, które gra w "M jak miłość" nie są dla jej męża łatwym doświadczeniem. Przyznała, że zazdrość o ukochaną osobę jest rzeczą naturalną, ale uważa, że akurat w hicie TVP nie ma scen, które dają powody do zazdrości. A nawet na takie znajdzie się sposób.

- Marcin nie ogląda moich scen w łóżku z drugim Marcinem. Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal - podsumowała w wywiadzie z przymrużeniem oka.

bESLiAMO
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(6)
Hallo polska
2 lata temu
Nie musi mu pokazywać bo Marcin h. sam ogląda. A oprócz tego to nie ten czas by coś więcej mogli pokazać. Jak dzieci chcą teraz być w temacie muszą uważać na lekcjach nim będzie to zabronione
Ja
2 lata temu
Aktorka ?
Ona
2 lata temu
To tam są sceny łóżkowe😱
bESLiAMP
gb
2 lata temu
Kiedyś nieodżałowana Maria Czubaszek powiedziała: ..."nasza wybitna aktorka Kasia Cichopek" ... ależ był śmiech u Wojewódzkiego
Dulaf
2 lata temu
Fajna ta ciChopek, monsz morze byc zazdrosny
Dtubf
2 lata temu
Nie lubię jej nic mi nie zrobiła Ale jakoś nie jest sympatyczna Taka nijaka
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić