Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Zajęcki
|
aktualizacja

Katastrofa lotnicza w Kolumbii

7
Podziel się

Samolot rozbił się w okolicy lotniska German Olano w Puerto Carreno. Pięć osób zginęło, a jedna została ciężko ranna. Maszyna leciała do stolicy Kolumbii, Bogoty.

Katastrofa lotnicza w Kolumbii
(Twitter, @Condensed)
bETArHOZ

Jeden ze świadków nagrał moment rozbicia się samolotu. Na filmie widać, jak transportowy Boeing 727 nabiera prędkości na pasie startowym, ale w kluczowym momencie dziób maszyny nie podnosi się, lecz ścina ogrodzenie. Maszyna rozbiła się na pobliskim polu.

bETArHPb

To kolejna w ostatnim czasie katastrofa lotnicza w Kolumbii. Pod koniec listopada rozbił się samolot z 77 osobami na pokładzie. Zginęło wówczas 71 pasażerów i członków załogi.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bETArHPC
KOMENTARZE
(7)
osx
5 lata temu
Następcy Pablo...?
Turysta
5 lata temu
Mieli lot w jedną stronę...
stoj
5 lata temu
To chyba autorowi się nie podnosi i wypisuje głupoty
bETArHPD
Zdesperowany
5 lata temu
Dziob sie nie podnosi, no wlasnie czy ktos widzial dziub dziuba? "Zginęło wówczas 71 pasażerów i członków załogi" wp at it's finest ;)
diabeł
5 lata temu
a brzozy tam nie było
Robert
5 lata temu
Na tym przykładzie dokładnie widać jak media kłamią i manipulują informacją. Nigdzie nie widać pasa startowego ani jak samolot nabiera prędkości. Widać tylko że szybko się zbliża w kierunku kamery. W kluczowym momencie rzekomo dziób się nie podnosi. Kluczowy moment dla startu samolotu to jest na pasie startowym anie na ogrodzeniu. Na filmie dokładnie widać że dziób maszyny podnosi się a nie jak kłamie autor nie podnosi się. Nigdzie nie widać żeby dziób maszyny nawet dotykał ogrodzenia a co dopiero ścinał. Czyste kłamstwo i do reszty manipulacja faktami przez chorą wyobraznie
83
5 lata temu
Te katastrofy to już rutyna.Głowa pęka od tych informacji.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić