Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Oskar Netkowski
|

Kate Middleton nie szczędzi Williamowi czułych słów. Prywatnie nie jest powściągliwa

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
20
Podziel się

Księżna Kate i książę William uchodzą za skrytą parę. Jednak jak w każdym małżeństwie i u nich nie brakuje czułości. Brytyjski magazyn dowiedział się, jak Kate zwraca się do ukochanego, gdy nikt nie słyszy.

Kate Middleton
Kate Middleton (East News, East News)
bEUkRpFh

Brytyjski dwór pełen jest obostrzeń i ograniczeń, a królewska etykieta to zmora mieszkających tam książąt. Jednak zdarzają się momenty, kiedy mogą pozwolić sobie na odrobinę luzu. Jeden z brytyjskich magazynów dowiedział się, jak Kate Middleton zwraca się do Księcia Williama, kiedy są na osobności.

Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Jan Lubomirski-Lanckoroński: wizyta brytyjskiej pary książęcej miała ocieplić relacje polsko-brytyjskie

Choć to Meghan i Harry uchodzą za bardziej czułą parę, to między Kate a Williamem również nie brakuje miłości. Middleton za wszelką cenę od zawsze próbowała utrzymać wizerunek wzorowej, eleganckiej księżnej. Jednocześnie, niejednokrotnie już udowadniała że daje się czasami ponieść emocjom. Niedawno pisaliśmy o tym, że w czasach studenckich założyła nawet stowarzyszenie alkoholowe

bEUkRpFj

Podczas jednej z wystaw Chelsea Flower Show, Kate i William spacerowali i oglądali kwiaty. W pewnym momencie William zapytał ogrodnika, co to za kwiat. Z odpowiedzią pośpieszyła mu żona.

- Kochanie, mamy ich pełno - powiedziała.

bEUkRpFp

Jak podaje magazyn "Hello!", William lubi zwracać się do Kate "moja droga". Jeszcze przed ślubem, gdy dzwonił do niej podczas pobytu w akademii wojskowej, mówił do niej "skarbie".

bEUkRpFK
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(20)
Nick
3 lata temu
Fascynujące
Gość
3 lata temu
No szok to je! Zwłaszcza wśród jaszczurek
agata
3 lata temu
niesamowite xd
bEUkRpFL
heniek
3 lata temu
ja tam do swojej zwracam się cześka i też jest git ;)
Ja
3 lata temu
łał
Pawel
3 lata temu
Co za "news"
y7l
3 lata temu
co za nius ło matko
,mnikl
3 lata temu
ale odkrycie na wagę oskara
Ania
3 lata temu
"Kochanie", "moja droga" i "skarbie" - no rzeczywiście, wykazują się wielką odwagą żeby tak do siebie mówić.
hahahahahahaa...
3 lata temu
Jak na warunki dworu angielskiego to takie publiczne słowa ocierają się niemal o skandal! Ale dobrze, że pismaki nie wyniuchały jeszcze jak naprawdę zwracają się do siebie ci młodzi, gdy są sami ze sobą! Mogliby się zszokować.
1,5 gościa
3 lata temu
boi się, żeby nie skończyć jak Diana...
to nie wiecie...
3 lata temu
nico
b
3 lata temu
moja droga - to raczej do babci - albo " moja droga! - ja cie kocham! " hahahaha to chyba ujdzie, alb o moja droga! - co ty narobiłaś! A z innej strony to cały czas na widelcu i z kołkiem w plecach - nie jest fajnie!
bEUkRpFD
smiechu warte...
3 lata temu
kurde co to ma byc... ludzie gdzie mozna wartosciowe newsy czytac? siedze tu bo w robocie nie ma co robic, a szef siedzi na przeciwko szukam zajec a tu takie bdury czytac?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić