Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Dominika Czerniszewska
Dominika Czerniszewska
|
aktualizacja

Kazimierz Marcinkiewicz wydał oświadczenie. "Przykro mi, że muszę to upublicznić"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
202
Podziel się:

Były premier opublikował na Facebooku oświadczenie, w którym odnosi się do nagabywania przez byłą żonę, Izabelę Olchowicz. "Przykro mi, że muszę to upublicznić. Milczałem wiele lat, starałem się normalnie żyć i pracować, ale wiem, że stalkera nic nie powstrzyma" - napisał.

Kazimierz Marcinkiewicz opublikował oświadczenie na Facebooku
Kazimierz Marcinkiewicz opublikował oświadczenie na Facebooku (PAP)

Od dłuższego czasu cieniem na postaci byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza kładzie się sprawa z niepłaceniem alimentów na byłą żonę Izabelę Olchowicz. Isabel konsekwentnie rozgłasza w mediach, że mężczyzna ma u niej spore długi z tego tytułu.

Jak skrupulatnie wyliczyła, na tę chwilę obecną jest jej winien ponad 110 tysięcy złotych. Interwencja komornicza jest niemożliwa, bo Marcinkiewicz ukrywa pieniądze. Poprosiła nawet o interwencję ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę.

W 2009 roku polityk obiecał milczeć w sprawach prywatnych, by nie dawać pożywki brukowcom i serwisom plotkarskim. Natomiast teraz były premier opublikował na Facebooku oświadczenie, w którym odnosi się do szykanowania przez byłą żonę.

"Niestety od 4 lat zalewa mnie fala hejtu, szkalowania, kłamstw i pomówień ze strony mojej byłej żony, od której odszedłem 6 lat temu. Myślałem, że z czasem to minie. Niestety była żona stała się moim stalkerem" - napisał Marcinkiewicz.

Jako przykład podaje filmik, który został nakręcony przez Isabel. Polityk jest na nim nagi w toalecie. Kobieta sprzedała go mediom. Jak podaje Marcinkiewicz za 50 000 złotych. "Tyle zaproponowali także mi dziennikarze za - jak powiedzieli - podobnie pikantny filmik, który zapewne nagrałem" - dodaje.

"Przykro mi, że muszę to upublicznić. Milczałem wiele lat, starałem się normalnie żyć i pracować, ale wiem że stalkera nic nie powstrzyma. Przykro mi także, że politycy i dziennikarze, którzy jedyną wiedzę czerpią ze sprzedawanych przez stalkerkę szmatławcom kłamliwych informacji, ferują niesprawiedliwe wyroki" - kwituje na koniec były premier.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zobacz także: 11 pytań o dyspozytorów linii wsparcia
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(202)
Beata
3 lata temu
Dobrze ci stary capie zapyzjaly zabawa kosztuje trzeba za niektóre słono płacić
ela
3 lata temu
nie ma kogos madzrejszego? miusicie go pokazywac?
ola
3 lata temu
o! wzorowy ojciec i maz znowu nadaje..'moglym zamilknac
Dudis
3 lata temu
Nawywijałeś Pan to teraz trzeba ponosić konsekwencje swoich decyzji. Sam Pan sobie zgotował taki los. Lecz dalej nie jest Pan mężczyzną
Adam
3 lata temu
Rodice Izabeli chyba nie powiwdieli jej ze powinna iść do pracy i sama się utrzymywać a nie żebrać o pieniądze. Za grosz honoru to ona nie ma.
Komentator
3 lata temu
Część mężczyzn w pewnym wieku traci głowę i wiąże się z młodymi kobietami. Jednym z czynników jest dowartościowanie się i pokazanie, że są tak atrakcyjni, że kobiety tracą dla nich głowę. Tymczasem...minimalny procent może się i zachwyca. Większość natomiast zakochuje się w pozycji, pieniądzach i wygodzie. Jeżeli taki Pan straci majątek, pozycję, to i straci "kochającą" partnerkę. Pan Marcinkiewicz wygłupił się niebywale i robił to publicznie. Ocknął się, to fakt. Kara jest okrutna, to też fakt. Nie było jednak żadnej wątpliwości, że sprawa ta tak się potoczy. Od początku, to było bankowe.
GOść
3 lata temu
Che che nie powinieneś być po za prawem koleś dłu8gi i należności się spłaca . Nie jest stalkerem ten co chce swojego i się upomina o swoje zgodnie z wyrokiem sadu .
joz
3 lata temu
A dlaczego ma płacić na byłą żonę. niech idzie do pracy dziewucha , naciągaczka to powinno być karalne, lody chyba dobrowolnie robiła ?
hehe
3 lata temu
a juz myślałem że Kaziu spłacił alimenty :)
ulenka6
3 lata temu
Sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało!
obserwator
3 lata temu
Gdyby był mądry a przede wszystkim uczciwy,tak by się nie stało !!!!! Nie dość że zostawił żonę i dzieci,rozwalając wieloletnią rodzinę , to jeszcze zadał się z taką mało wartościową smarkatą !!! I dobrze ,teraz musi ponieść konsekwencje swojego podłego charakterku !!! W polityce też okazał się zdrajcą i fałszywcem !!!! Mało jest takich obłudników , a tak ładnie chodził w niedzielę z rodziną do kościółka !!!!! Jednak nic mu to nie dało !!!!!!
agko
3 lata temu
Czy sad zlamal prawo dajac tej kobiecie alimenty?
Daz
3 lata temu
Żałosny jesteś Kazik
Fanclub Iza
3 lata temu
Brawo Izaaa! Tak trzymać!! Do boju :))) Należy Ci się :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić