o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Karol Skomorowski
|

Keanu Reeves w "Cyberpunk 2077". Aktor pojawi się w polskiej grze komputerowej

0
Podziel się

"Cyberpunk 2077" to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier komputerowych. Jak się okazało, w polskiej produkcji wystąpi sam Keanu Reeves.

Keanu Reeves w "Cyberpunk 2077". Aktor pojawi się w polskiej grze komputerowej
Keanu Reeves w "Cyberpunk 2077". Aktor pojawi się w polskiej grze komputerowej (East News)
bEiFrbkR

Keanu Reeves w polskiej grze "Cyberpunk 2077"

Temat wirtualnej postaci Keanu Reevesa w grze komputerowej "Cyberpunk 2077" opisują nie tylko portale dla graczy, ale również te zajmujące się zagadnieniami kulturalno-lifestyle’owymi.

Podczas targów E3 w Los Angeles, największym wydarzeniu w branży gier wideo, doszło do ujawnienia największego zwiastuna polskiej produkcji "Cyberpunk 2077". Ogłoszono także, że w grze pojawił się amerykański aktor Keanu Reeves. Gwiazda użyczyła swojego głosu oraz wyglądu, a także całkowicie wcieliła się w jednego z najważniejszych bohaterów. Zrobił on z ta pomocą "motion capture", techniki stosowana w filmach i grach komputerowych, polegającej na „przechwytywaniu” trójwymiarowych ruchów aktorów i zapisywaniu w komputerze

bEiFrbkT

Niespodzianką dla fanów było zapewne pojawienie się Keanu Reevesa na kalifornijskiej imprezie E3. Odtwórca głównego bohatera w filmie "Matrix" opowiedział o swojej współpracy z polską firmą CD Projekt.

- Powiem wam coś. To uczucie, kiedy jestem tam i chodzę po ulicach przyszłości jest zniewalające - stwierdził aktor.

Końcówka zapowiedzi gry zdradza, że Keanu Reeves może wcielić się w postać Johnny’ego Silverhanda, gwiazdę rocka, która jest jedną z ikon fikcyjnego, cyberpunkowego świata.

Możliwe, że Reeves nie będzie jedynym celebrytą, który wystąpił w wirtualnej produkcji. Pojawiały się plotki, że w polskiej grze miałaby pojawić się również Lady Gaga. Gwiazda miała ponoć odwiedzić studio CD Projekt w Warszawie. Według nieoficjalnych doniesień wokalista odegrałaby postać rywalki Silverhanda.

bEiFrbkZ
bEiFrblu
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić