REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Karolina Stankiewicz 05.07.19 (17:47)

Kevin Spacey może odetchnąć. Wycofano pozew

Stracił kontrakty, znajomych w branży, a zapowiedzi filmów z jego udziałem cenzurowano w TVN. Kevin Spacey może chyba odetchnąć. Mężczyzna, który oskarżył go o molestowanie, wycofał pozew.
Getty Images

Kevin Spacey został oskarżony o molestowanie 18-latka, co miało się wydarzyć w barze na wyspie Nantucket w 2016 roku. Ale teraz młody mężczyzna wycofał oskarżenie. Nie podano powodu. Wiadomo jednak, że nie był w stanie przedstawić w sądzie kluczowego dowodu, którego zażądał adwokat Spacey'ego. Tym dowodem miał być telefon komórkowy, z którego nastolatek wysyłał do swojej dziewczyny SMS-y obrazujące całą sytuację.

REKLAMA

Obrońcy Spacey’ego twierdzą, że oskarżyciele celowo odkładali termin dostarczenia telefonu, ponieważ wiadomości zostały skasowane i z pomocą specjalistów planowano utworzyć kopię zapasową. Adwokaci aktora zażądali ujawnienia całej korespondencji między oskarżającym a jego prawnikami.

Teraz oskarżenie zostało wycofane. Spacey, który nigdy do winy się nie przyznał, może odetchnąć z ulgą. Co prawda został oskarżony o molestowanie przez kilka osób, ale tylko w tej sprawie toczyło się postępowanie sądowe.

Zobacz także: Jacek Poniedziałek dla WP: nikt nie ma prawa gwałcić dzieci

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij