Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Klaudia Stabach
Klaudia Stabach
|

Kilkuletnie dzieci szły w nocy do ciotki. Matki nie były zainteresowane pilnowaniem synów

15
Podziel się

Operator miejskiego monitoringu w Szczecinku zobaczył jak po godzinie 1 w nocy dwójka dzieci błąka się po ulicach. Kilkuletni chłopcy próbowali dostać się do cioci, bo ich matki spały pijane w mieszkaniu.

Człowiek przy ekranach monitoringu
Człowiek przy ekranach monitoringu (Fotolia, viappy)
bEDHUezp

Dyżurny skierował patrol do dzieci. Chłopcy powiedzieli policjantowi i strażnikom miejskim co się stało i gdzie chcą pójść. Funkcjonariusze pojechali pod wskazany przez 8 i 9-latka adres. Drzwi do mieszkania były otwarte. Dwie matki spały kompletnie pijane, jedna w łóżku, druga przy stole. W mieszkaniu było też czteroletnie dziecko.

Jak podaje portal iszczecinek.pl funkcjonariusze dobudzili kobiety, które były tak upojone alkoholem, że nie zauważyły wyjścia przestraszonych dzieci z mieszkania. Pijane matki zabrała policja, a dzieci odebrała ciotka.

bEDHUezS
KOMENTARZE
(15)
wiktor
4 lata temu
jak tak można?!zostawić dzieci na pastwe losu i poprostu iść sobie spać i jeszcze po pijaku!policja powinna je za to wsadzić za kraty
gość
4 lata temu
Co za bzdury nie było 500+ a rodzice tych dzieci i tak pili .Ja dostaję na dzieci i odkładam im te pieniądze . Bardzo się cieszę ,że mogę uzbierać trochę pieniędzy , kiedyś będziemy mogli im pomóc choć trochę finansowo . Nie jest w porządku takie generalizowanie wszystkich. Kto pił , pić będzie nie zależnie czy dostanie czy nie 500+. Jeśli są takie rodziny trzeba im pomóc , nauczyć inaczej żyć , pokazać a nie tylko piętnować .
Sandra
4 lata temu
Szmaty,nie matki!!! Szkoda dzieci!!!
bEDHUezT
mans
4 lata temu
myślałam, że kilkulatki, to 3-4 letnie dzieci. 8-9 lat to owszem jeszcze dzieci, ale w wielu kwestiach bardzo samodzielne, nic by im się nie stało.
nielubiekryst...
4 lata temu
położyć dziewczyny na chirurgi w goleniowie to jak wyjdą będą wolały nigdy nie tknąć alkoholu niż wrócić w to miejsce
agra1980
4 lata temu
Czsy sie zmienily, kiedys byl mniejszy ruch samochodowy i bylo mniej zboczencow.
BKK
4 lata temu
Ale matka która wychowuje dziecko sama i ma najniższą krajową a ojciec alimenty płaci jak mu się zachce 2 lub 3razy do roku i kwotę taką jak uważa nie zasądzona to jest w porzadku. 500+ się nie należy. Tak trzymać
nie pijący
4 lata temu
Nie od dziś wiadomo że kobiety mają słabsze głowy do alkoholu do krytykujących ciekawe czy się zdarzyło czy to jest normą w tym domu ja który nie piję nawet piwka gdybym wypił 50 gram wódki byłbym pewnie w stanie upojenia i tak by brzmiał protokół Policyjny .
wow
4 lata temu
Ja w wieku 8 lat juz pracowalam. Po szkole szlo sie do pracy, w wakacje praca i jakos wyroslam na odpowiedzialna osobe wiec bez przesady. A teraz w d...pach sie poprzewracalo mimo to postawa mamusiek karygoda!
neo
4 lata temu
dawniej nie było to problemem że dzieci same chodziły do ciotki,sama tak robiłam choć rodzice byli całkiem trzeźwi,w wieku 8 lat zamykałam dom na klucz sama i jechałam autobusem podmiejskim do szkoły sama, a teraz robi się z dzieci inwalidów bo nic sami zrobić nie mogą i nic się od nich nie wymaga...
hej
4 lata temu
potrzebna kontrola tych rodzin i kurator -- patologia ale to nie 500+ winne jak poprzednik pisze , te matki widać przepijają wszystko co mają i ciekawe jak zarabiają na chleb?
wariatkowo
4 lata temu
Patola 500+ matki mają za co chlać a dzieci chowa ulica
Paul86
4 lata temu
8-9 latkowie powinni być już mądrzejsi niż łażenie po nocy.
bEDHUezL
asdfghjk
4 lata temu
Dobrze że mają ciocię
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić