Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Karol Skomorowski
|

Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się czwartego dziecka za pośrednictwem surogatki

8
Podziel się:

Kim Kardashian i Kanye West niewątpliwie są jedną z najgorętszych i najbardziej kontrowersyjnych par w amerykańskim showbiznesie. Gwiazdy spodziewają się czwartego dziecka, które pojawi się na świecie dzięki surogatce.

Kim Kardiashan i Kanye West spodziewają czwartego dziecka za pośrednictwem surogatki
Kim Kardiashan i Kanye West spodziewają czwartego dziecka za pośrednictwem surogatki (East News)

Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się czwartego dziecka

Kim Kardashian i Kanye West oczekują czwartego dziecka. Tym razem ich potomek ma przyjść na świat dzięki pomocy surogatki. Na ten moment para nie udziela zbyt wielu informacji na ten temat. Wiadomo jednak, że będzie to chłopiec.

Informacja została ujawniona podczas “The Ellen DeGeneres Show”. Kourtney Kardashian zaskoczyła swoją matkę Kris Jenner, gdy niespodziewanie pojawiła się w programie. Przyprowadziła ze sobą szóstkę wnuków Jenner, wśród nich były dzieci Kourtney (Mason, Penelope, Reign) oraz Kim (North, Saint, Chicago).

- Moja mama jeszcze o tym nie wie, ale surogatka Kim zaszła w ciąże, dlatego obydwie znajdują się teraz w szpitalu - tłumaczyła Kourtney nieobecność siostry.

Denegeres wyjaśniła, że Kim pierwotnie miała być jednym z niezapowiedzianych gości. Ostatecznie nie mogła przyjechać, ponieważ jej dziecko jest w drodze.

KOMENTARZE
(8)
go
3 lata temu
no i co z tego?
eg4w
3 lata temu
Kim Dzon Un w ciązy, ten świat oszalał.
D. B
3 lata temu
kto bogatemu zabroni
ninka
3 lata temu
jesli nie urodzi to nie spodziewa sie dziecka bedzie tylko matka zastepcza piszcie prawde a nie totalne bzdury
...
3 lata temu
kto to jest kim kardashian?
iga
3 lata temu
Widzę, że jak już zamawiają dziecko w "sklepie" to nawet płeć sobie wybierają, żeby było do pary. Ja się dziwię, że feministkom to nie przeszkadza, że bogate kobiety KUPUJA ciała biednych kobiet i TRAKTUJĄ je PRZEDMIOTOWO jak inkubatory. Nikt mi nie powie, że surogatki nie robią tego TYLKO ze względów finansowych. Równie dobrze mogłyby sprzedawać swoje nerki. Dla mnie to wykorzystywanie kobiet (takie same jak prostytucja) i handel dziećmi. Nazwyajmy rzeczy po imieniu.
hahahas
3 lata temu
śmieszna ta parka
Gucio
3 lata temu
Poziom głupoty tego artykułu jest przerażający. Wystarczy tylko przeczytać ze zrozumieniem
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić