REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 19 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Karolina Błaszkiewicz15.11.19 (08:08)

Kinga Duda dostała pracę w Warszawie. Zatrudniła ją najlepsza kancelaria prawnicza

Kinga Duda, córka Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser-Dudy, otrzymała posadę młodszego prawnika (junior associate) w warszawskiej kancelarii. Informacja na ten temat pojawiła się na profilu 24-latki na LinkedIn.
Getty Images

Kinga Duda, jak dowiadujemy się z jej zawodowego profilu w mediach społecznościowych, w listopadzie rozpoczęła karierę prawniczki w stołecznej kancelarii Maruta Wachta. Kancelaria została najlepszą firmą prawniczą w Polsce w 2018 roku w prestiżowym konkursie "The Lawyer European Awards".

Zespół kancelarii, w której zatrudniona została córka Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser-Dudy, specjalizuje się w prawie nowych technologii, zamówieniach publicznych, prawie własności intelektualnej czy procesach sądowych.

REKLAMA
Linkedin

Kinga Duda – praca w kancelarii Maruta Wachta

Kinga Duda jest junior associate, czyli młodszym prawnikiem. Jak wynika z informacji money.pl, powołującego się na branżowe raporty, młodszy prawnik w kancelarii może zarobić nawet 7 tys. zł miesięcznie.

Junior associate zdobywa doświadczenie i zastanawia się nad tym, w jakich obszarach prawa chce się specjalizować. Jego pracę nadzorują prawnicy z większym doświadczeniem i delegują zadania w różnych zespołach kancelarii. Głównymi zainteresowaniami Kingi Dudy są międzynarodowe prawo handlowe i prywatne, postępowanie cywilne oraz metody alternatywnego sposobu rozstrzygania sporów. Córka prezydenckiej pary ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w maju 2019 r.

Zobacz także: Gwiazdy świętują 20 urodziny centrum handlowego

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij