Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Hanna Szczesiak08.02.19 (09:07)

Kinga Duda weźmie udział w prestiżowym konkursie. Rodzice będą dumni

Córka Andrzeja Dudy ma szansę zostać jedną z najlepszych polskich prawniczek. 24-latka znalazła się wśród najlepszych studentów prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego i będzie reprezentować uczelnię na międzynarodowym konkursie prawniczym. To kolejny raz, gdy doceniono jej osiągnięcia.
Forum

W ubiegłym roku Kinga Duda, córka Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser-Dudy była jedną z reprezentantek Uniwersytetu Jagiellońskiego podczas 25. edycji prestiżowego konkursu prawniczego Vis Moot. Już wtedy doceniono jej osiągnięcia naukowe i zaangażowanie.

REKLAMA

Na oficjalnym profilu Uniwersytetu Jagiellońskiego na Facebooku pojawiła się informacja, że Duda po raz kolejny znalazła się wśród najlepszych studentów i weźmie udział w 26. edycji konkursu.

Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot to międzynarodowy konkurs dla studentów prawa, którzy specjalizują się w międzynarodowym arbitrażu gospodarczym. Jak możemy przeczytać na stronie Uniwersytetu Jagiellońskiego, jego celem jest "popularyzacja międzynarodowego arbitrażu handlowego oraz Konwencji Wiedeńskiej o umowach międzynarodowej sprzedaży towarów".

Konkurs Vis Moot z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Zwykle bierze w nim udział blisko 300 drużyn z ponad 60 krajów. Andrzej i Agata Dudowie mogą być dumni z osiągnięć córki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Różnice pomiędzy napędem na dwa i na cztery koła

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij