Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Michał Dziedzic
Michał Dziedzic
|
aktualizacja

Kinga Rusin tłumaczy się z nietaktownego wywiadu z Frytką. "Wiara chrześcijańska jest dla mnie ważna"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
684
Podziel się:

Widzowie "Dzień dobry TVN" zarzucili duetowi Rusin-Kraśko brak szacunku dla gościa. Para dziennikarzy przepytywała w studiu nawróconą celebrytkę Agnieszkę Frykowską. Teraz przeszedł czas na wyjaśnienia.

Kinga Rusin znów opublikowała oświadczenie na Instagramie
Kinga Rusin znów opublikowała oświadczenie na Instagramie (Instagram.com)

Maja Frykowska, która przed laty zdobyła sławę, występując w programie "Big Brother" zasiadła na kanapie "Dzień dobry TVN", by opowiedzieć o nawróceniu. Celebrytka, która niegdyś słynęła z licznych kontrowersji i imprezowego stylu życia, postanowiła wydać książkę na temat swojej duchowej przemiany.

Prowadzący rozmowę Piotr Kraśko i Kinga Rusin byli mocno uprzedzeni do rozmówczyni, czego nie udało im się ukryć. Za wszelką cenę chcieli udowodnić celebrytce, że jest hipokrytką i nie przyjmowali do wiadomości jej argumentów. Kraśko stwierdził nawet, że "od opowiadania o Bogu są kościoły, a nie telewizja". Widzowie uznali zachowanie prowadzących za skandaliczne, o czym pisali w sieci. Na profilu Mai Frykowskiej znalazło się wiele komentarzy ze słowami wsparcia. Oto kilka z nich.

"Po co telewizja zaprasza cię na wywiad, jak Kinga i Piotrek próbowali cię stłamsić i zjeść na wizji? Okropne zachowanie z ich strony i dodatkowo nie rozumiem, dlaczego jesteś tak stygmatyzowana za coś, co było dawno dawno temu, a dziś dzieje się na co dzień i w każdej telewizji? Fajnie że się nie podałaś i wyszłaś z twarzą z tej rozmowy".

"Zrobiłaś bardzo dobre wrażenie, miło było cię słuchać, ale słysząc ironicznych, atakujących prowadzących, aż się gotowało we mnie. Od razu było widać złe nastawienie od samego początku".

"Nieważne, czy ktoś zgadza się z Panią, czy nie, szacunek należy się każdemu! A u prowadzących program ewidentnie go zabrakło...".

Kinga Rusin, która dopiero co zamieszana była w inną medialną awanturę, postanowiła odnieść się do sprawy w swoim stylu i... wydała oświadczenie na Instagramie. Dziennikarka stwierdziła, że argumentacja "Frytki" była dla niej przekonująca, ale w trakcie rozmowy chciała rozwiać wszelkie wątpliwości.

"Świetna opowieść Mai Frykowskiej o nawróceniu dziś w DDTVN. Czy uwierzyłam? Tak, tym bardziej, że sama w różnych kwestiach nawróciłam się nie raz, a wiara chrześcijańska jest dla mnie ważna. Miałam i mam jeszcze trochę wątpliwości, bo na początku "Frytka" nie chciała jednoznacznie odciąć się od swojej kontrowersyjnej przeszłości i uznać jej za błąd. Ale dopytana to wyjaśniła. Uwierzyłam też w to, że pojawiła się w telewizji ponownie po to, żeby zachęcać do nawrócenia, a nie po to, by dzięki spektakularnemu nawróceniu wrócić na pierwsze strony gazet, magazynów i portali. Ale nie jest to historia oczywista i łatwa. Maja musiała się więc trochę natrudzić, żeby rozwiać nasze wątpliwości. I świetnie sobie poradziła, z pewnością wielu inspirując. Gratuluję jej występu" - napisała dziennikarka.

Uważacie, że Rusin rzeczywiście przesadziła na wizji?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(684)
Jak tam Krask...
4 lata temu
Czerwone zydobolszewickie dynastie a z butów słoma wystaje
axel
4 lata temu
Jeśli to co mówi pani Maja Frykowska jest szczere i prawdziwe, to mam dla Niej wielki szacunek i poparcie. Jest bowiem przykładem człowieka, który potrafił zawrócić z drogi wiodącej do przepaści i może być wzorem dla tzw. "trudnej" młodzieży, że MOŻNA... Mam też prośbę do Wojtka Cejrowskiego o spotkanie z panią Frykowską i rozmowę na tematy interesujące obie strony.
kaja
4 lata temu
mi się wywiad podobał. Frytka próbuje się wybielić, no ale bez przesady.....prowadzący zadawali pytania, na tym polega ich praca, nie mam im nic do zarzucenia!
GUN-freedom
4 lata temu
Szambo wybiło.
anna_b
4 lata temu
Nie mają obowiązku bycia miłym wobec swoich uczestników. Frykowska powinna się wstydzić przeszłości.
oleg
4 lata temu
Miała wątpliwości, jak każdy z nas, że przemiana Frykowskiej jest szczera i prawdziwa, więc raz Kraśko przepytali ją dogłębnie. Nic w tym złego, nic dziwnego, całe szczęście, że sobie poradziła
papa
4 lata temu
Przewałkowany temat. Rusin wszystko wyjaśniła na swoim instagramie, i moim zdaniem wytłumaczenie jej jest rzetelne i szczere.
lk98
4 lata temu
Niestety, oni robią to, co scenarzyści im karzą. Wszystko jest wcześniej napisane i cały absurd zaplanowany, niestety to Kindze się za to obrywa.
angel
4 lata temu
Dla mnie wywiad poszedł dobrze. Było trochę ciężko Frykowskiej, ale z tego wybrnęła. I tak przed nią jeszcze nie jedno wyzwanie jeżeli na stałe chce wrócić na salony
katesp
4 lata temu
Nikt nie jest idealny. Każdemu zdarza się zrobić coś niewłaściwie. Aczkolwiek, moim zdaniem dobrze poprowadzili wywiad.
mac
4 lata temu
To Kraśko atakował Frytkę. Kinga jedynie raz na jakiś czas coś wtrąciła, i zwróciła uwagę Frykowskiej by nie zachowywała się jak misjonarka
bobby
4 lata temu
Już nie mają prawa zapytać gościa o jego przeszłość? Dla mnie bardzo naciągana ta cała 'metamorfoza'
babcia1995
4 lata temu
To Frykowska chciala wykorzystac program by zyskac kupcow i sie wypromowac na nowo. Cala przemiana wyglada rzekomo podejrzanie
blonde_and_cu...
4 lata temu
Wykazali się profesjonalizmem. Mogło zabrzmieć ofensywnie, ale jednak trudno mówić o niekolorowej przeszłości Frytki tak, zeby nie brzmialo jak atak.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić