o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Kobieta idzie do więzienia. Zabijała i zakopywała szczeniaki

63
Podziel się

Na 10 miesięcy trafi za kratki Joanna G. z Poznania. Kobieta zakopywała zwierzęta, czasem jeszcze żywe, pod przydomową szklarnią. Ich opiekun Zygmunt S. został skazany na 3 miesiące więzienia.

Zwierzęta były dobijane szpadlem
Zwierzęta były dobijane szpadlem (Mondo Cane Poznań)
bELgBREB

- Wyrok ma na celu pokazać wszystkim, że nie można traktować tak zwierząt. Dla skazanych kara więzienia ma być środkiem prewencyjnym - uzasadniał wyrok sędzia sądu apelacyjnego.

Joanna G. została skazana za zabicie co najmniej 4 szczeniaków. Najpierw je topiła, a następnie zakopywała w szklarni. W marcu kobieta przyznawała, że żywe zwierzęta uśmiercała "cztery, może pięć razy". Czasem dobijała je szpadlem.

bELgBRED

61-letni Zygmunt S. był prawnym właścicielem zwierząt. Zaniedbywał je jednak i głodził. Dorosłe psy, które ludziom odebrano, były wychudzone i pozbawione sierści. Stan dwóch z nich był tak ciężki, że przewieziono je od razu do kliniki.

Zobacz także: Zobacz także: Ochroniarz brutalnie pobił mężczyznę w klubie? Mamy zapis z monitoringu

Źródło: tvn24.pl, WP

bELgBRFe
KOMENTARZE
(63)
Artur
4 lata temu
Dla mnie powinni 10miesięcy pracować za darmo w schronisku,a nie jeszcze za żarcie ja będę w więzieniu za nich płacił. To właśnie myślenie i prawo takie.
Romcio
4 lata temu
Prawidłowo. Tyle żarcia zmarnować. Nie mogła je oddać jakiemuś Azjacie Wietnamcowi czy innemu z tej rasy. Oni nie marnują żywności.
fg
4 lata temu
Uśpić nie można - to czego wy chcecie??? do schroniska oddać - to musisz się tłumaczyć i zapłacić - na łańcuchu nie wolno trzymać. Masa takich psów chodzi i człowiek się tylko tego boi. Niedługo pies będzie miał większe prawa niż człowiek - a może w tym kraju już ma.
bELgBRFf
nigs
4 lata temu
10 miesięcy jest i tak zbyt łagodnym wyrokiem za takie bestialstwo wobec bezbronnych zwierząt, ktore też odczuwają strach, ból, cierpią jak ludzie - to nie rozni się niczym. Nie wiem po jakich czarnogrodach tacy ludzie się dalej chowają, bo jakby to ja mnie trafiło to babsko by juz sądu nie potrzebowało.
A
4 lata temu
I tak powinno być! Ale co z właścicielem zwierząt? Powinien trafić do więzienia na jeszcze raz tyle co ta kobieta.
...
4 lata temu
Jak dla mnie dostała za mało! Powinni ją samą podtopić potem przyłożyć szpadlem i ostatecznie żywcem zakopać!!!
masakra
4 lata temu
tylko 10 miesięcy?
xy
4 lata temu
Tylko czemu 10 miesięcy, a nie lat.
kaar1953
4 lata temu
"Dorosłe psy, które ludziom odebrano, były wychudzone i pozbawione sierści. Stan dwóch z nich był tak ciężki, że przewieziono je od razu do kliniki." Jakim ludiom? Degeneratom! Oni nie zasługują na miano ludzi!
Karo
4 lata temu
Matko Boska co to za ludzie! Jak można w taki ohydny , bestialski sposób pozbawiać kogokolwiek życia !? To nie średniowiecze tylko cywilizowany kraj . Są możliwości aby oddać niechciane zwierzaki lub uśpić w humanitarny sposób. I to wcale nie kosztuje majątku ! Niektórzy ludzie to poprostu bestie! :(:(:(
xy
4 lata temu
zeby z pierdla nie wyszla !
jaktotak
4 lata temu
Jak to za topienie zwierząt do więzienia? Kiedyś bóg Waszych przodków topił, a Wy do dzisiaj oddajecie mu pokłony, i nikt nie myśli o oskarżeniach.
kk
4 lata temu
mam nadzieje że będzie cierpieć
bELgBREX
bob
4 lata temu
zabicie szczeniaka 3 lata, a aborcja to wybór i wolność - oto do czego prowadzi myślenie lewackie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić