REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas25.06.19 (08:55)

Kobieta opisała spotkanie z Jezusem. 27 minut śmierci klinicznej

Trafiłam do nieba i spotkałam Jezusa - twierdzi kobieta, która była 27 minut w śmierci klinicznej. Amerykanka chwilę po przebudzeniu napisała na kartce "to istnieje naprawdę".
Tina Hines / Facebook.com

Tina Hines przestała oddychać po tym, jak nagle upadła na ziemię. Była martwa przez blisko pół godziny. W tym czasie, zanim jej organizm znów zaczął pracować, zespół ratunkowy reanimował ją aż 6 razy.

Poszkodowana twierdzi, że znalazła się w niebie. Miała spotkać tam Jezusa. Swoje przeżycie zrelacjonowała po przebudzeniu w szpitalu. Początkowo, z powodu wyczerpania, nie była w stanie nic powiedzieć. Wskazała wzrokiem na papier i pióro. Na kartce napisała niewyraźnie jedno zdanie: "To istnieje naprawdę". Gdy bliscy spytali, o co dokładnie chodzi kobiecie, ta popatrzyła w górę, w kierunku nieba.

REKLAMA

To było takie prawdziwe, kolory były tak żywe – twierdzi Tina Hines.

Zobacz też: Odkryto starożytną czaszkę. Skrywa makabryczną tajemnicę

Kobieta jest przekonana, że doświadczyła cudu. Według jej relacji, gdy znajdywała się w stanie śmierci klinicznej, widziała Jezusa. Miał on stać przed bramą o perłowym kolorze. Zza nich, rozbyskało jasne, żółte światło.

Historię kobiety opowiada jej siostrzenica. Madie Johnson duchowe przeżycie Amerykanki opisała na Instagramie. Twierdzi ona, że to, czego doznała wybudzona kobieta, musi być przekazywane dalej. Na dowód swojej wiary zrobiła na swojej ręce tatuaż. Przedstawia on dokładnie ten sam napis, który Hines napisała na kartce po przebudzeniu.

To, czego doznała moja ciocia, dało mi ogromną nadzieję i dowód na to, że życie po śmierci istnieje – stwierdziłą Madie Johnson.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij