o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Kolejki na Giewont. Internauci wyśmiewają stojących

72
Podziel się

Nawet półtorej godziny trzeba stać w kolejce na Giewont. Na Facebooku ludzie wrzucają zdjęcia kolejki. Pojawił się też hejt. "Mam wrażenie, że ci ludzie nie słyszeli o innych miejscach. Ewentualnie to jest jedyne miejsce gdzie się pojawią, potem będą Krupówki w tą i z powrotem" - napisała internautka.

Kolejki na Giewont. Internauci wyśmiewają stojących
(.facebook.com/tatromaniak, Sandra Grzegorczyk)
bEKkIFsl

W długi weekend niektórzy postanowili uciec w Tatry. Niestety, chętnych na zdobywanie szczytów było tak wielu, że od rana trudno znaleźć wolne miejsce na parkingu, zwłaszcza na Palenicy Białczańskiej i Łysej Polanie. Pojawiają się apele o korzystanie z transportu zbiorowego.

Zobacz także: Gigantyczne kolejki na Giewont. Czekało kilkaset osób

Korki tworzą się w kierunku Palenicy Białczańskiej i wejścia do Morskiego Oka. tatrzański Park Narodowy informuje na swojej stronie o korkach na szlakach: "W godzinach południowych tworzą się korki na szlakach wyposażonych w sztuczne ułatwienia. Dotyczy to głównie Giewontu, Zawratu, Koziego Wierchu, a także Rysów. Prosimy o szczególną ostrożność w tych miejscach".

bEKkIFsn

W kolejce na Giewont ludzie stoją nawet półtorej godziny. Wrzucają zdjęcia do internetu i komentują. "Przy takiej kolejce i narzuconym przez nią tempie poruszania się nikt się przynajmniej wchodzeniem nie zmęczy" - napisał Andrzej w komentarzu na Tatromaniaku.

bEKkIFst
bEKkIFsu

Na stronie Tatrzańskiego Parku Narodowego można znaleźć informację o warunkach na szlakach. "Na odcinkach leśnych szlaki są miejscami błotniste. Szczególnie dużo błota jest w miejscach, gdzie trwa zrywka i wywóz drewna. Do takich miejsc należy mi. szlak z Doliny Chochołowskiej na Przysłop Kominiarski" - informuje portal.

bEKkIFsO
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(72)
kkkk
4 lata temu
bądź dżentelmenem spotkasz dame bądź dama spotkasz dzentelmena
przerażony
4 lata temu
płytkie horyzonty polski suweren ma,prawdopodobnie myślenie jednak boli.... szkoda słów....
że co?
4 lata temu
Pojawił się też hejt. "Mam wrażenie, że ci ludzie nie słyszeli o innych miejscach. Ewentualnie to jest jedyne miejsce gdzie się pojawią, potem będą Krupówki w tą i z powrotem" - napisała internautka. To jest hejt? Nie sądzę. No, chyba, że hejtem jest teraz stwierdzenie faktu...
bEKkIFsP
kwch
4 lata temu
Dla mnie wypoczynek jest z dala od ludzi. Jak można wypoczywać w tłumie? To samo jest nad morzem.
zdrowiejta ce...
4 lata temu
bo to jest chore.......
viva la afrik...
4 lata temu
czyli do listy miejsc omijanych szeeeeerokim łukiem dopisuję "Tatry", tuż nad pozycją "hałaśliwe plaże lodowatego Bałtyku" ;)
Piotr
4 lata temu
Uprawiam turystykę tatrzańską, chodzę po cudownych szlakach w Polsce i na Słowacji. Ale z tych tłumów, na niektórych szlakach też się cieszę, niechaj sobie i męczą się i wypoczywają tak jak potrafią, dajmy im spokój. Niech tylko rozsądek większy będzie i o swoje bezpieczeństwo niech bardziej dbają.
ZADOWOLONY
4 lata temu
PRZECIEŻ TAM WIDAĆ SAMYCH WĄSATYCH JANUSZÓW BO JAK WRÓCI NA SWOJĄ WIOCHĘ TO POWIE MY BYLI NAD MORSKIM OKIEM I JECHALI KOLEJKĄ A NA KRUPÓWKACH MY ZJEDLI GOLONKĘ (TWARDĄ I ODGRZEWANĄ 5 RAZY JAKI TEN NARÓD GŁUPI. ALE TVN TAK KAZAŁ WIĘC MY POJECHALI A PÓZNIEJ STALI W WIELOGODZINNYCH KORKACH.
normalny
4 lata temu
Stado baranów...
nick
4 lata temu
Zakopianka Giewont Morskie Oko jadę w Bieszczady
żbik
4 lata temu
500+, i jasne
Dawid k
4 lata temu
Za PO postawili by bramki jak na autostradzie hehe 10he wjazd i korki jak na A4 hahaha
POLKA
4 lata temu
Każdy ma wybór. Ja byłam w Kościele, bo dziś Święto Matki Boskiej. Nie poszłam w góry, bo nie mam ochoty. I tyle. Czy to się komu podoba czy nie , taka jest moja decyzja.
bEKkIFsH
Blokołazikowi...
4 lata temu
Ale hała to zakopane tam nic nie ma zadupie aż strach
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić