o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Albert Kamiński
|
aktualizacja

Kolejny film z "przeszukań" sejmowych. Po Nitrasie czas na innego posła

20
Podziel się

Do sieci wyciekło nagranie, na którym poseł PO przegląda dokumenty Jarosława Kaczyńskiego. To już kolejne takie wideo. Pierwsze pokazywało, jak poseł Sławomir Nitras "buszuje" po sejmowych ławkach zajmowanych przez PiS.

Kolejny film z "przeszukań" sejmowych. Po Nitrasie czas na innego posła
(twitter.com, dawernik)
bDyFHtcl

FIlm przedstawia najprawdopodobniej posła Ryszarda Wilczyńskiego. Skomentował to poseł Kukiz'15, Adam Andruszkiewicz, nazywając przeszukiwania "upadkiem demokracji i elementarnych zasad parlamentaryzmu" - pisze wprost.pl.

Internauci nie zawodzą. Pojawiło się wiele ciekawych komentarzy. Przy pierwszym nagraniu niektórzy brali Sławomira Nitrasa w obronę. Teraz wpisy są bardziej krytyczne.

bDyFHtcn

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDyFHtct
Zobacz także:

Najsłynniejsze internetowe wpadki polityków. Pamiętasz je?

bDyFHtcO
KOMENTARZE
(20)
kriss1981
4 lata temu
jaki elektorat tacy posłowie ...
x
4 lata temu
To jest poniżej krytyki, jakby miał choćby cień przyzwoitości, zrezygnowałby z mandatu. Ale po pośle PO to raczej oczekiwać można awansu za takie coś. Podli ludzie.
lisyb
4 lata temu
Nikt sobie nie życzy aby ktoś buszował w prywatnych rzeczach! PO wydaje o sobie bardzo brzydka opinię, po prostu po chamsku ! Tak zachowywali się przez 8 lat ,ignoranci, kłamczuchy,pycha sięgała Pałacu.Kultury i.Nauki.
bDyFHtcP
Polka
4 lata temu
Jak tacy ludzie mogli by rzadzic krajem.Robia wstyd na caly swiat a zwlaszcz ta Mucha spiewajaca. Polacy sie wstydza za Was.
miaa
4 lata temu
No cóż, można by za klasykiem powiedzieć w imieniu Polaków :"nie bawcie się chłopcy, bo się źle bawicie, dla was to jest zabawa nam chodzi o życie" Wszystkie te śpiewające w sejmie ,te myszkujące w cudzych rzeczach łajzy, wzbudzają zażenowanie w Polakach i na pewno zostaną wyrzucone na śmietnik historii jako kompletnie bezużyteczny balast dla Polski.
Najnowsze komentarze (20)
kasia z Polin
4 lata temu
Brudasy i złodzieje to tak delikatnie o fatalnej opozycji! Kompromitacja i nie mają wstydu przed narodem!
ght
4 lata temu
Takie niegodne i naganne zachowanie grupy posłów "okupantów" strasznie wkurza, wstyd !!! Jak niski jest poziom ludzi wybieranych do Sejmu :((
lepkie łapki
4 lata temu
PO i lepkie rączki jakoś mnie to nie dziwi.
jak myślicie?
4 lata temu
czy notatki posła na służbie są jego własnością prywatną czy właścicielem owocu pracy urzędnika sejmowego powinien być suweren????
karol
4 lata temu
niech pis weźmie przykład z p.Łukaszenki i rozwiąże problem , to wstyd i hańba aby pozwalać na takie warcholstwo
antek
4 lata temu
Kto mu kazał zostawiać "notatki" ???Paranoja !!!
mon
4 lata temu
Demokracja demokracją a kraść trzeba.
eryk
4 lata temu
Polacy z uporem maniaka próbują grać w 3 kubki , choć sprawa jest znana z beznadziejności . Dlaczego nikt nie próbuje oddolnie się organizować , z osobami sobie znanymi , tak aby " uśpiony agent" nie miał możliwości pokrzyżowania planów konsolidacji Polaków ze sobą . Innej drogi nie ma i nie będzie - w jedności siła , w naiwności zabawa dalej w 3 kubki .
bDyFHtcH
gość
4 lata temu
Masakra i brak jakichkolwiek hamulców. Z prywatnego domu takich gości to się na kopach wyprowadza
ghj
4 lata temu
Ważne dokumenty należy nosić przy sobie a nie zostawiać na sali sejmowej!
ioioioioi
4 lata temu
Pytanie do PIS-u. Jak długo jeszcze mamy znosić tą bandę zdrajców z po,n, kodu? Podłość, nienawiść, obrażanie wszystkich którzy myślą inaczej, nawoływanie do agresji i przemocy. Kiedy ich pozamykacie? Na co czekacie, aż kogoś zabiją?!
Polka
4 lata temu
Jak tacy ludzie mogli by rzadzic krajem.Robia wstyd na caly swiat a zwlaszcz ta Mucha spiewajaca. Polacy sie wstydza za Was.
PSL
4 lata temu
Nie wiem czemu takie zdziwienie co do przeszukiwania ław sejmowych PiS przez hołotę PO ? Przecież PO, i SB-Nowoczesna to przestępcy więc skąd to zdziwienie ?
smerf
4 lata temu
Dzisiaj skazali Falente a za to co robi poseł POpaprancuw zapewne dostanie nagrodę
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić