Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na

Kontrowersje wokół konkursu Mister Polski 2017. Zwycięzca komentuje plotki o przekupstwie

8
Podziel się

Konkursy piękności od lat budzą kontrowersje. Dużo mówi się szczególnie o rywalizacji pań. Nie raz już słyszeliśmy o tym, że tytuł można kupić za pieniądze lub poprzez zdobycie względów jurorów. W tym roku podobny skandal wybuchł po tym, jak rozstrzygnięty został konkurs na najprzystojniejszego mężczyznę w Polsce. W studiu Telewizji WP zarzuty komentowali Jakub Kucner Mister Polski 2017 i Jan Dratwicki, ubiegłoroczny finalista konkursu.

Mister Polski 2017 został wybrany 3 września. Zaledwie kilka dni po wielkiej gali jeden z finalistów, Bartek Kurowski opublikował na Instagramie swój komentarz do wyborów. Zarzucał w nim organizatorom, że konkurs był przeprowadzony nieuczciwie, a kandydaci otrzymywali od jurorów propozycje seksualne. Miała też paść propozycja przejścia do kolejnego etapu w zamian za naga sejsę pod prysznicem.

– Znam Bartka, jestem zdziwiony – mówi Jakub Kucner. – Zawsze się podnoszą się głosy, że były jakieś propozycje. Zawsze ktoś będzie chciał coś powiedzieć, żeby się zrobiło głośno. Żeby był szum – dodaje. W podobnym tonie wypowiada się Jan Dratwicki, który w konkursie startował rok temu. On również twierdzi, że o żadnych tego typu niemoralnych propozycjach nie słyszał.

Co jeszcze mówili finaliści konkursu? Zobaczcie rozmowę w naszym studiu.

Źródło:
Telewizja WP
KOMENTARZE
(8)
san
4 lata temu
Jacy śliczni wymuskani chłoptasie Kto im pieluszki zmienia i maluje paznokcie?
żegnam państw...
4 lata temu
Przynajmniej wiem dlaczego nie mam powodzenia u kobiet. Przekonały mnie do tego, że moja sylwetka jest zniewieściała. Trenowałem sport bez używek, przez 10 lat (siłowe i akrobatyczne). Jestem dowodem na to, że młode kobiety się wyżywają. Twierdzą, że za chudy, bo same optycznie mają taką samą masę. Ważę 78kg przy wzroście 185cm. Nie jestem według nich pociągający seksualnie, bo nie mam rąk wielkości własnych łydek lub większych (budowane rzecz jasna na sterydach). Moja fizyczność jest naturalna więc nogi mam większe od rąk. Dostrzegłem też, że generalnie ci co mają ręce wielkości łydek, najczęściej mają już potomstwo i żonę. Okazuje się, że nie zasługuję na podobny szacunek. Szkoda mi siebie. Szkoda, bo kobiety właśnie za naturalną, zdrową masę ciała mnie zbywają i darzą mniejszym szacunkiem. Dziękuję wam kobiety za to, że macie mnie za bezwartościowego. Miałem o was lepsze zdanie niż wy o mnie.
369
4 lata temu
Do łopaty ,pracy ciężkiej a nie jak baby
ciocia Zuzia
4 lata temu
Czy wszystkie ciotki muszą być koniecznie włochate na gębach?
Grecka amfora
4 lata temu
Może i ciało Adonisa, ale spojrzenie nie skalane żadną głębszą myślą...Ech, gdzie ci mężczyźni...
?Stalufka
4 lata temu
przerysowani chłopcy...
sssssssssssss...
4 lata temu
bardzo pozyteczny konkurs...a teraz rozdac tym Adonisom łopaty,kilofy i taczki i niech udowodnia swoja wartosc udzielajac pomocy poszkodowanym przez nawałnice...
tak?
4 lata temu
ci co wygrali raczej nie powiedzą, dlaczego wygrali.. Więc na siłę będą udowadniać że wszystko jest w porządku.. a ja jakoś w to nie wierze..
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić