o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Kontrowersyjny mem na Twitterze Marka Suskiego. Polityk się tłumaczy

35
Podziel się

Na twitterowym profilu szefa gabinetu premiera Marka Suskiego ukazała się przeróbka zdjęcia przewodniczącego PO Grzegorza Schetyny. Polityk twierdzi, że wpis omyłkowo dodał jego asystent.

Marek Suski
Marek Suski (PAP, Radek Pietruszka)
bDYASIjV

Osobliwy mem dotyczył potencjalnego zawiązania koalicji pomiędzy PO a Wiosną. Według autora grafiki, partia Roberta Biedronia miałaby zająć w KE miejsce PSL, które w sobotę ogłosiło swoje wystąpienie z sojuszu.

"Internauci znaleźli dla POstKOmuny receptę na PiS. A oto rada dla Schetyny jak poprawić swoje szanse na rozmowach u Biedronia. Przydałaby sie jeszcze jakaś gustowna torebka" - napisano na Twitterze posła Suskiego. Do wpisu dołączono przeróbkę zdjęcia szefa PO "w pełnym makijażu".

bDYASIjX

Wpis spotkał się z oburzeniem internautów, którzy oskarżali polityka o homofobię. Znalazły się jednak osoby, którym mem się spodobał. Była wśród nich Krystyna Pawłowicz, która napisała, że cieszy się z powrotu Suskiego na Twittera, gdyż dzięki niemu jest tam "weselej".

Po kilku godzinach Marek Suski zdystansował się od wpisu. "Szanowni Państwo, informuję że dzisiaj jeden z asystentów przez pomyłkę zamieścił na moim koncie na Twitterze kontrowersyjny wpis, którego nie jestem autorem. Na moje polecenie post natychmiast został usunięty" - tłumaczył.

bDYASIkd
Zobacz także: Zobacz także: Miller odpowiada Giertychowi ws. Biedronia

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDYASIky
KOMENTARZE
(35)
xyz
2 lata temu
A można asystentom udostępniać hasło do swojego profilu na Twitterze?
B52
2 lata temu
jak nadepniesz czerwoną szarańczę to homofobia ja oni nadepną ciebie to dialog
Bb
2 lata temu
Super ten mem
bDYASIkz
Cezarion
2 lata temu
Suski jest najgorszym typem, który określam: Służalca. I wiem, co mówię, ponieważ przez długi czas weryfikowałem ludzi na stanowiska kierownicze na podstawie "pierwszego wrażenia" - moja skuteczność 94%. Kiedyś minąłem się z panem Suskim i zapewne on tego nie pamięta, ale ja tak. Moja ocena z tego krótkiego kontaktu była jednoznaczna: "Wyjątkowo śliski typ, któremu nie powierzyłbym żadnej osobistej sprawy". Chociaż jestem przeciwnikiem polityki uprawianej przez pana Kaczyńskiego, to - na swój sposób - podziwiam go, że taką kreaturę potrafi utrzymać w ryzach, czyli na smyczy.
Lucy1000
2 lata temu
Czego można spodziewać się po PERUKARZU, GRABARZU I innych psychopatow I schizofrenikow!!!
Adam
2 lata temu
Co to jest homofobia? To jest lęk przed zboczeńcami. Poprawnie powinno nazywać się zbokokofobia.
satyryk
2 lata temu
Nie ma czego tu tłumaczyć, Humor i satyra, to śmiech na sali POlitycznej.
Jan lat 71
2 lata temu
IO wypisane na twarzy. Może to przesada z jednostką 1 suski. On sam wygląda co najwyżej na 0.1 suskiego.
Jan lat 71
2 lata temu
Śmieszek, popatrz po swoim wpisie jaki kołtuniasty jest elektorat pisu.
kom.a
2 lata temu
Suski"pomyłka"
Smieszek
2 lata temu
No przepraszam skąd to obużenie. Chadzają w paradach LGBT. Schetyna w Makijażu to obelga ? A tacy Tolerancyjni ponoć ...
edward
2 lata temu
Ani mema ani niczego to po kiego diabła cała ta hucpa
ela
2 lata temu
Suski to stan umysłu ! intelektualne zero też może osiagnać wiele pod warunkiem że umiejetnie wchodzi w znany otwór znanemu panowi
bDYASIkr
wojtek
2 lata temu
Tak, tak ma pani rację pani Pawłowicz , pan marek Suski to niezwykle "wesoły" człowiek . Gdzie nie pójdzie wszędzie się z niego śmieją.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić