o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Marcelina Kolewska
|

Koszmarne odkrycie w przepompowni ścieków. Prokuratura wszczęła śledztwo

13
Podziel się

Pracownicy firmy kanalizacyjnej podczas prowadzenia prac serwisowych sieci natrafili na martwy ludzki płód. Do koszmarnego odkrycia doszło we wtorek w przepompowni ścieków w Sworawie koło Poddębic w Łódzkiem.

Sekcja zwłok zostanie przeprowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej w Łodzi
Sekcja zwłok zostanie przeprowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej w Łodzi (PAP, Tomasz Gzell)
bECdttbF

Sekcja zwłok zostanie przeprowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej w Łodzi, podaje portal rmf24.pl. Badania pomogą ustalić w jakiej fazie rozwoju był płód oraz kiedy i z jakich przyczyn obumarło.

- Sprawa pozostaje w bardzo wczesnej fazie. - poinformowała w rozmowie z portalem rzecznik prokuratury Okręgowej w Sieradzu, Jolanta Szkilnik. - Dokonywane czynności i sprawdzenia dążą do ustalenia okoliczności, w jakich nastąpiło umieszczenie płodu w systemie kanalizacyjnym oraz zindywidualizowania osoby, która tego dokonała - mówiła.

bECdttbH

Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem prokuratora. Na miejscu zdarzenia był śledczy, przeprowadzono szczegółowe oględziny miejsca i zebrano dostępne ślady.

Portal podaje, że do przepompowni w Sworawie trafiają zbiorcze ścieki z indywidualnych gospodarstw domowych i studzienek kanalizacyjnych. Ustalenie kobiety, która nosiła płód, może być bardzo trudne.

.

bECdttci
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(13)
moni
4 lata temu
To naturalne jak matka odrzuca niechciane dziecko każde zwierze tak robi co w tym dziwnego
d
4 lata temu
To dziecko ustawy antyaborcyjnej PiSu
sopot
4 lata temu
mataczą i aby podnieść statystykę, bez dowodów, każą się przyznawać,chcą wręcz wymusić przyznanie się tak jak to robi np. pani.a.k. i sprawę bez dowodów ze swoimi sugestiami osobistymi ( wbrew prawu ) przekazuje do sądu!!!!!!!!! Powinien takie sprawy zbadać resort spraw wewnętrznych bo to jest pogwałcenie wszystkich zasad demokratycznych tym bardziej, że przecież przysięgę składała na temat ....służę...stoję na straży.....itp. szajs hahahahahahahahahaahahahahahahahahahah takie jest moje zdanie
bECdttcj
dorota nowak-...
4 lata temu
poroniła i co z tego? Lepiej napiszcie artykuł jakie wyroki dostali mordercy co zabili w bestialski sposób Igora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jakie macie metody z przesłuchań na glinach np. w Sopocie
ElOl
4 lata temu
Może to Pan Kijanka co go tak szukają? Wpadł do kanału, chemikalia zapoczątkowały mutację i do Łódzkiego dopłynął już jak Benjamin Button.
kala
4 lata temu
A to nie mogło być tak, że kobieta poroniła do toalety? Nie jestem lekarzem, nie znam się, ale może ktoś mi wyjaśni?
Ewa
4 lata temu
Przecież to jest aborcja tylko w inny sposób. A po za tym gdyby społeczeństwo było inne to by do tego nie dochodziło. Gdyby nastolatki nie bały się przyznawać do tego że są w ciąży, gdyby miały pełną ochronę to by było inaczej. Po za tym nastolatki powinny uważać co i gdzie dają. Współczuję.
33
4 lata temu
nie wiem dlaczego na tym portalu niezależnie od artykuły 3 pierwsze wpisy są wysokopunktowane i są anty PIS
obywatel
4 lata temu
To jest koszmarne odkrycie działania PiS z morderczym kościołem. Ciekawe, że są jeszcze ludziki, którzy nadal chcą głosować na PiS. Mimo, że ta partia niszczy nasz kraj.
Blacky
4 lata temu
z zdjecia to się nie liczy
q
4 lata temu
zindywidualizowania = zidentyfikowania ??
niki
4 lata temu
to nie jest koszmarne odkrycie tylko polityka tego rządu. zlikwidowane środki antykoncepcyjne, oświata kościelna.Nie wolno sie kochać z seksem tylko musi być narodzone bo leci kasa chrzest, rocznica chrztu, komunia, rocznica, bierzmowanie, ślub!!!, odnowienie, śmierć. A przecież wpływy sa niekontrolowane,wymiar według pazerności, nieopodatkowane!!!!!
Harry
4 lata temu
Kolejna ofiara 500+...
bECdttcb
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić