Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Agnieszka Owca
|
aktualizacja

Kotlety z gwoździami na trawniku

10
Podziel się:

Mieszkańcy Lublina ostrzegają na Facebooku przed porozrzucanymi kawałkami mięsa, w których schowano gwoździe.

Kotlety z gwoździami na trawniku
(Facebook.com, Spotted Lublin)

Właściciele psów są oburzeni. Ktoś rozrzucił kawałki mięsa w dzielnicy Czuby i na trawnikach przy ul. Fantastycznej. Policja ostrzega i podkreśla, że za takie przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Sprawcy wciąż nie znaleziono.

Akurat byłam u weterynarza i po prostu ona leczyła takie psiaki. Uważam, że to jest okrucieństwo, to jest makabryczne - mówi jedna z właścicielek czworonoga.

w lubelskiej dzielnicy Czuby, na trawnikach przy ulicy Fantastycznej.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(10)
Zacznij myśle...
6 lat temu
Czytam te komentarze i nie wierze... Można nie lubić zwierząt, ale mieszkając wśród innych ludzi należy akceptować również to czego się nie lubi. Natomiast co do stosowania takich "sztuczek" w celu karania wszystkich właścicieli psów, dlatego że niektóry z nich nie sprzątają kup swoich pupili jest co najmniej bezmyślne, okrutne i nieludzkie. Czy uważacie, że dobrym pomysłem byłaby zmiana prawa karnego w kraju, polegająca na stosowaniu sankcji karnych (więzienie, kara śmierci) na wszystkich obywatelach niezależnie od tego czy są oni winni czy nie, z automatu, tylko dlatego że część tego społeczeństwa to kryminaliści i przestępcy. Czy uważacie, że jakby Was bądź kogoś z rodziny czy znajomego skazali na karę śmierci w celu wyeliminowania gwałtów czy zabójstw, których dopuszczają się inne jednostki, to Ci przestępcy przestaliby zabijać i gwałcić? Dokładnie to samo robicie w celu wyeliminowania nie sprzątania po psach przez część właścicieli, karacie tych niewinnych.
joł
6 lat temu
Gdybym srał wam przed domem, to pewnie okazalibyście mi miłosierdzie nie?
a
6 lat temu
No dobra - to okrucieństwo, to jasne. Ale proszę bardzo o jakiś choćby minimalnie skuteczny sposób na beztroskich "pańciów" i "pańcie", którzy łamiąc wszelkie prawa i przepisy i obyczaje pozwalają swoim "dzieciaczkom" (tak, tak niektórzy tak nazywają swoje psy) srać gdzie popadnie, straszyć dzieci i nawet dorosłych i niszczyć (jak taki zwierzak wpadnie na rabatkę, to potrafi nieźle narozrabiać). I winy zwierzaka nie ma w tym żadnej - tylko lenistwo/chamstwo jego pani/pana.
JA
6 lat temu
A może problem tkwi po tej drugiej stronie. Mam na myśli właścicieli psów, którzy uważają się za święte krowy. Może ktoś chce w ten sposób ich zmusić do przestrzegania pewnych zasad i sprzątania po swoich pieskach...
Smutny pies
6 lat temu
Można się złościć na właścicieli psów, że na trawnikach są odchody pupili. ale nie można się mścić i skazywać na okrutne cierpienie podrzucając kotlet z wkładką drucianą czy z gwoździ!!! Trzeba być pozbawionym uczuć wyższych, być sadystą czerpiąc zadowolenie z męczarni, jakie doznają zwierzaczki!!!!
Przyjaciele p...
6 lat temu
Jesteśmy już na twoim tropie, ty łajzo!! Będziesz żarł kanapkę własnej kompozycji, którą zostawiłeś na trawniku(trzymamy ją w lodówce dla ciebie)!
Q
6 lat temu
Teraz tylko czekać, aż komuś będą przeszkadzać hałasujące dzieci na placu zabaw i im strzykawki albo żyletki do piaskownicy wrzuci... Albo jak komuś będą przeszkadzać inni ludzie to będzie ich częstować ciastkami z trucizną ? Zastanówcie się co wypisujecie - tylko trochę, to nie boli. Zamiast wylewać swoje żale i zniżać się do poziomu tego "bohatera" trawników.
kaga
6 lat temu
pies powinien być na smyczy i w kagańcu! Zeżarł gwoździe, to niech za brak kagańca odpowiada właściciel!
Grzegorz z Wa...
6 lat temu
Każda akcja rodzi reakcję. Gdyby nie powszechna niechęć właścicieli psów do obowiązujących przepisów to pewnie takich sytuacji byłoby dużo mniej. Nie zamierzam bronić bandyty ale nie każdy musi naszego pupila kochać tak jak my. Dla niektórych może to być niebezpieczne zwierzę
san
6 lat temu
Ukarać właścicieli zasrańców, że puszczają je wolno i bez kagańca. Zasrańce trawnikowe mają być wyprowadzane na smyczy! To wyłącznie wina właścicieli, że psom się stała krzywda. Jeżeli w obecności rodziców małe dziecko w sklepie gospodarstwa domowego zrobi sobie krzywdę tarką do marchewki lub widelcem to kto jest winny? Właściciel sklepu czy rodzice? pilnujcie więc lepiej swoich zasrańców i dajcie im żreć w domu
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić