Oskar Netkowski
|
aktualizacja

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski. Plotki o kryzysie w małżeństwie

43 reakcje
2
2
39
Podziel się

Małgorzata Kożuchowska i jej mąż Bartłomiej Wróblewski mają teraz wyjątkowo zwariowany czas. Według tygodnika natłok obowiązków stał się kością niezgody w ich domu.

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska (East News, East News)

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski uchodzą za jedno z najbardziej udanych małżeństw w polskim show-biznesie. Są razem od 11 lat i nigdy w mediach nie czytaliśmy o kryzysie między nimi. Do teraz.

Okazuje się, że ambicje Małgorzaty Kożuchowskiej, która na horyzoncie ma sporo medialnych zobowiązań, nie do końca przemawiają do jej męża. Wróblewski ma pewne obawy.

- Początkowo mąż Małgosi cieszył się wraz z nią. Doskonale rozumie, jak ważna jest dla niej kariera i mocno ją wspiera. Gdy ona była zajęta, z chęcią zajmował się synem i domem, chcąc odciążyć żonę. Ale czara się przelała. Mąż uznał, że Małgosia wzięła na swoje barki zbyt dużo obowiązków - mówił przyjaciel pary w "Na żywo".

Ponadto ze zdrowiem aktorki nie jest najlepiej.

- Od kilku lat mam Hashimoto, czyli przewlekłe zapalenie tarczycy. Dowiedziałam się o tym, że choruję, kiedy starałam się zajść w ciążę. Dzisiaj powoli to opanowuję - czytamy wypowiedź Małgorzaty Kożuchowskiej w tygodniku.

Z informacji zdobytych przez "Na żywo" wynika, że Bartek nalega na Małgorzatę, żeby znalazła więcej czasu na odpoczynek.

Aktorka w ostatnim wywiadzie dla "Vivy!" wprost mówi o tym, jak godzi rolę żony, matki i aktorki.

"I ja, i mój mąż pracujemy bardzo intensywnie i już wiemy, że tak musimy sobie wszystko poukładać, by mieć czas na rozmowę, na wyjazd, na pielęgnowanie związku. Nie chcemy być rodziną logistyków, którzy wspólnie siadają tylko po to,by omówić grafik na następny tydzień. Tego nie chcę. Chcę mieć za to czas na wakacje we trójkę, na wino z mężem wieczorem, na niedzielny obiad z całą rodziną. I zrobię wszystko, żeby tka było zawsze".

39
2
2
KOMENTARZE
(39)
mama
miesiąc temu
Matka Boska Kożuchowska. Kogo obchodzi jej kryzys małżeński? No kogo?
waryjat
miesiąc temu
Muszę powiedzieć żonie, iż mam teraz zwariowany czas i w związku z tym żądam rozwodu.
ciekawski
miesiąc temu
A czy skrzeczaco-piskliwy glos moze byc przyczyna rozwodu...?
marek
miesiąc temu
Jak widzę jakiś film z jej udziałem to przełączam na inny kanał. Przecież ona nie nadaje się na aktorkę tak jak nie nadaje się na żonę
tore
miesiąc temu
Dlaczego nie można komentować wiadomości pt. Ks. Tymoteusz Szydło rezygnuje ze stanu kapłańskiego. Co na to jego parafianie z Buczkowic? Czy to jakiś święty ?
Najnowsze komentarze (39)
Adam
miesiąc temu
Czytam te komentarze i czasem mnie śmieszą a czasem smucą. Niektóre są naprawdę zabawne, ale większość to wypociny sfrustrowanych i zawistnych ludzi, którzy wszystko odbierają negatywnie. Po co czytacie? Czemu tracicicie czas na komentarze, które powodują, że poziom waszej frustracji rośnie?!?! Miłego dnia wszystkim! Adam
adas
miesiąc temu
ja z checia zastapie pani meza
MaS
miesiąc temu
Nie ma chyba udanych małżeństw i w ogóle par w show-biznesie. Tam sława, kasa i brak czasu skutecznie niszczą relacje. Często dochodzą używki, narkotyki i ludzie sławni smutno kończą.
genek
miesiąc temu
trudno się chłopu dziwić ,,,, szacun że z tym potworem tyle wytrzymał
LEWEK1
miesiąc temu
NO KASTA CEBRYTOW NIC NOWEGO,ONI PROWADZA ZYCIE NOCNE,KARIERA,KASA,PICIE,LAJDACTWO STALE ZMIENIAJA MEZOW,ZONY NIE NORMALNI LUDZIE.
Znudzony
miesiąc temu
Pazerność na kasę uber alles. I w tym tkwi problem.
Radek z Kobyl...
miesiąc temu
przyjedź w rodzinne strony do Pogorzeli, to ci kryzys szybko minie,.
czytelnik
miesiąc temu
rysiek z klanu na pewno by jej pomogl
o2 czytelnik
miesiąc temu
nie słyszałem że mężatka,ale czytałem że lubi balować tak tu na o2 wypowiadali się jej znajomi dwukrotnie
[pk
miesiąc temu
niech posłucha księży ma być posłuszna mężowi wtedy bedzie dobrze
Mk
miesiąc temu
Kim ty jesteś Oskar Netkowski żeby komuś grzebać w życiorysach? Napisz jak Ty sobie radzisz w domu ?
Bez wyjątków
miesiąc temu
Każde małżeństwo przechodzi kiedyś kryzys. Jedni wcześniej drudzy później, ale przechodzą. To jest właśnie próba przetrwania i miłości.
Syty
miesiąc temu
Weekend wysoko, bo to nie tak jak myślisz ciekawe ale pewnie jakiś plastykiem idzie pogłębić
mareck
miesiąc temu
znowu w kartony wpadnie buhaha
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić