o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Kraków. 4-latek w ciężkim stanie. Został potrącony przez hulajnogę

20
Podziel się

Kraków. 4-latek został potrącony przez elektryczną hulajnogę na Plantach. Stan dziecka jest ciężki.

Kraków. Poważny wypadek z udziałem elektrycznej hulajnogi
Kraków. Poważny wypadek z udziałem elektrycznej hulajnogi (iStock.com, bortnikau)
bDZobbqt

O sprawie informuje RMF FM.

Do zdarzenia doszło po godzinie 14 wzdłuż ulicy Straszewskiego. Chłopiec spacerował z rodzicami. Wtedy został potrącony przez mężczyznę, który jechał na elektrycznej hulajnodze. Jak podaje radio, maszyną kierował 28-letni obywatel Wielkiej Brytanii.

4-latek został przetransportowany do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu. Jego stan jest ciężki.

bDZobbqv
Zobacz także: Zobacz także: Macierewicz lekceważąco o Kukizie. Riposta Halickiego: niech spojrzy na swoje otoczenie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDZobbqW
KOMENTARZE
(20)
Pablo
2 lata temu
Potrącony przez hulajnogę czy przez osobę, która tą hulajnogę prowadziła? Czy samochody też precz z ulic bo kierowcy potrącają autami? Potrzebne jest uświadamianie i konkretne kary z tym związane a wyobraźnia sama zmobilizuje się do pracy. Trochę rozsądku. My naród odrazu rzucamy się z pazurami na to co nowe jakby ksionc Wam kazał, że to szatsństwo. Wyjdźcie z szałasów i zacznijcie myśleć.
Ktd
2 lata temu
Hulajnogi to PLAGA .ZLIKWIDOWAĆ to jak najszybciej Póki nie jest za Późno.
Voldemort
2 lata temu
Zakaż jeżdżenia hulajnogą elektryczną po chodniku.
bDZobbqX
Ad
2 lata temu
Pilnujcie bachorów.
jaki
2 lata temu
te hulajnogi to super pomysł ale nie na chodnikach!!!! ludzie jeżdża na nich za szybko i nieostrożnie! to piesi musza na nich uważać i ich przepuszczać to skandal! przecież to pojazd albo niech jeżdża ścieżkami rowerowymi albo ulicą!!!!
🌚🌚🌚
2 lata temu
Do zdarzenia doszło po godzinie 14 wzdłuż ulicy Straszewskiego...
gość
2 lata temu
Wina RZĄDU. Zamiast ustaw np o hulajnogach wymyślają ustawy psujące 30 letnie Państwo. Okazja aby to zmienić. IDŹMY na wybory i dokonajmy dobrego wyboru. Każdy (nawet nielubiana PO) będzie lepszy od PISu
Wkurzona
2 lata temu
Te hulajnogi to ostatnio prawdziwa plaga. Wyjezdzaja lebki prosto pod auta, rowerzyste widac przynajmniej z daleka.Potracaja pieszych. Jezdza i jezdnia i chodnikiem kompletnie nie baczac na innych.
Miszcz
2 lata temu
Dajcie mi tego rudego angola w zasieg reki!!
ogór
2 lata temu
pewnie bezmyślnie szli po ścieżce rowerowej
bike
2 lata temu
Na pojazdy elektryczne, tak jak na spalinowe / skutery, motory, samochody / powinno posiadać się prawo jazdy, wydawane przez właściwy urząd. To nie jest rower napędzany siła mięśni, tylko maszyna posiadająca silnik. Hulajnogi elektryczne jeżdżą z prędkością od 30-50km/h. A w światle prawa np. rower elektryczny nie powinien się poruszać więcej niż 25km/h. Więc ,dlaczego , sprzedaje się pojazdy elektryczne osobom dorosłym i dzieciom, które nie posiadają prawa jazdy na kierowanie takim pojazdem. Powinien obowiązywać zakaz jazdy pojazdami elektrycznymi, jeśli nie posiada stosownego dokumentu, upoważniającego daną osobę do kierowania takim pojazdem, prawa jazy. Tak, piesi i rowerzyści, będą mieli horror na drogach i chodnikach, kiedy natkną się na takie pojazdy, kierowane przez niedoświadczone osoby, które nie posiadają prawa jazdy.
annas_28
2 lata temu
tak samo rowery w parku!!!! strach spacerować z dziećmi!!!
goto
2 lata temu
Do czego to podobne żeby na chodniku nie czuć się bezpiecznie tylko rozglądać się czy ktoś nas nie rozjedzie , dojdzie jeszcze do wielu tragedji bo już jest ich coraz więcej Będzie więcej trupów na chodnikach Precz z Hulajnogami Zakazać jak już to wszyscy robią Taki biznes niech sobie na podwórkach urządzają , wygonić ich i to jak naszybciej
bDZobbqP
Ryan
2 lata temu
A hulajnogami nie powinno się przypadkiem jeździć ścieżkami rowerowymi?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić