o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Karolina Grabińska
Karolina Grabińska
|

Królowa Elżbieta zwołała specjalną naradę. Chodzi o Meghan i Harry'ego

30
Podziel się

Pierwsza reakcja Pałacu po oświadczeniu Meghan i Harry'ego wskazywała, że królowa Elżbieta nie była wcześniej poinformowana o planach wnuka i jego małżonki. Teraz przyszedł czas na stawienia czoła problemowi, jaki na rodzinę królewską sprowadzili Sussexsowie.

Królowa Elżbieta podejmie decyzję w sprawie przyszłości Meghan i Harry'ego
Królowa Elżbieta podejmie decyzję w sprawie przyszłości Meghan i Harry'ego (East News)
bEazfmGd

Brytyjskie media nie mają wątpliwości, że królowa Elżbieta dowiedziała się o decyzji Meghan i Harry'ego z telewizji. Przypominamy, że para wydała oświadczenie, w którym w kilku zdaniach poinformowała, że rezygnuje z bycia częścią rodziny królewskiej.

"Daily Mail" dotarł do informatora, który twierdził, że zarówno królowa, jak i książę Karol oraz książę William byli "głęboko zasmuceni, rozczarowani i wściekli". Po pierwszym szoku przyszedł jednak czas na decyzje.

Okazuje się, że królowa nie zamierza bezczynnie patrzeć na kolejne ruchy wnuka.

bEazfmGf

"Królowa zwołała spotkanie wszystkich czterech rodzin królewskich i zleciła im wymyślenie wykonalnej strategii i nowych ról dla księcia i księżnej Sussex w ciągu najbliższych dni, a nie tygodni" - donosi korespondentka "Daily Mail".

Ma się to nijak do wydanego kilka godzin wcześniej oświadczenia Pałacu Buckingham, w którym zapowiadano, że na wszystko potrzeba czasu.

"Dyskusje z księciem i księżną Sussex są na wczesnym etapie. Rozumiemy ich pragnienie przyjęcia innego podejścia do obowiązków, ale są to skomplikowane kwestie, które wymagają czasu".

Wygląda na to, że królowa ma dość bycia zaskakiwaną.

bEazfmGl
bEazfmGG
KOMENTARZE
(30)
jaaa
rok temu
Ta cała rodzina królewska to jakiś cyrk. Niech ich w końcu wywalą z tego pałacu i niech się darmozjady wezmą za normalną robotę jak każdy obywatele,a w księżniczki i królowe niech się bawią po godzinach pracy.
Leny
rok temu
Pozbawić wszelkich godności, publicznej kasy i mienia królewskiego. Nakazać zwrot za podróże i ślub... Niech sobie żyją jak zwykli ludzie jak im wygodne życie królewskie nie odpowiada. Megan pewnie się wściekła, że straciła popularność i teraz rzuca focha. Szkoda tylko że skłóciła braci. Fałszywa i chciwa baba.
san
rok temu
patologiczna rodzinka rozsypuje się
bEazfmGH
I stoi
rok temu
To jest koniec krolestwa
kiciek123.56
rok temu
Maja nadzieje na osiagniecie niezaleznosci finansowej poprzez zalozenie organizacji charytatywnej ! Teraz juz jestem pewny , ze wszystkie te organizacje charytatywne w pierwszym rzedzie maja na celu zapewnic sobie wygodne bogate zycie ! Cel zbiorki charytatywnej to sprawa drugorzedna ! Nadmienie tylko , ze wiekszosc tych organizacji charytatywnych na cel ,na ktore zbieraja pieniadze przeznaczaja max.15% zebranych pieniedzy !Reszta to wynagrodzenia i koszty dzialalnosci tych organizacji !To co ja napisalem mozna sprawdzic w realu bo sa sprawozdania finansowe organizacji charytatywnych ! W skrajnych wypadkach ze zbiorek na konkretny cel idzie nie wiecej jak 5% zebranych pieniedzy !
dddfg
rok temu
babciu elu wali ci się albion, ale nie bój żaby zapraszamy na ulica ćwiartki 3/4-pozdrawiamy ferdek i paździoch
msa
rok temu
ta meghan to stara cwaniara.ukradla babci wnusia rozkladajac przy tym dynastie.jakiz ten harry jest krotkowzroczny.babcia da mu klapsa.ciekawe co na to karol.
prawda
rok temu
Tak między nami to chyba czytaliście jak ich traktuje rodzina z jednej i drugiej strony. Najpierw ojciec mówi mu, że nie jest jego synem. Babcia gra uczuciami żon wnuków. Raz kocha jedną, a raz drugą. Ojciec Megan, siostra też nie są bez winy. A oni chcą żyć, Media na nich szczują. Czy ma się to zakończyć jak z Dianą? Dobry wybór. Muzeum Figur Woskowych żałosne. Komu chciało się przypodobać? Królowej?
Hmmm
rok temu
Chyba mieli dość tej całej etykiety królewskiej, że tego nie wolno, tamto trzeba i słuchania królowej w absolutnie wszystkim. Z jednej strony to im się nie dziwię, a drugiej.... mają takie bogactwo i rezygnują z niego. Oby tylko "rudy" książę tego kiedyś nie żałował ;)
san
rok temu
patologiczna rodzinka się rozsypuje
JIMI
rok temu
Aż gdzie tam "wolna" amerykanka Meghan- nadaje się do sztywnego Pałacu Królowej-i bardzo bobrze...
Pff
rok temu
Wersja 'zona nie lubi rodziny meza' na sterydach tutaj. Ale tak to jest jak on zawsze byl niepowazny a ona nie wiedziala w co sie pakuje. Powodzenia Elzbiecie zycze.
mareck
rok temu
rodzina królewska to nic w porównaniu do Watykanu i wyzyskujących świat darmozjadów księży w tym pedofilów
bEazfmGz
pln
rok temu
Początek końca tej monarchii.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić