o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Michał Dziedzic
|

Ks. Bernard Zieliński wspierał Przybylską w ostatnich chwilach. Teraz sam jest w bardzo złym stanie zdrowia

38
Podziel się

Bernard Zieliński był przy Ani Przybylskiej, gdy przygotowywała się na najgorsze. Teraz sam prosi o modlitwę.

Anna Przybylska zmarła w październiku 2014 r. Miała 35 lat
Anna Przybylska zmarła w październiku 2014 r. Miała 35 lat (Facebook.com)
bEqDDLOt

Duchowny Bernard Zieliński był ogromnym wparciem dla Ani Przybylskiej oraz jej rodziny, gdy mierzyła się z rakiem trzustki. Aktorka zmarła 5 października 2014 roku w Gdyni. Ksiądz intensywnie modlił się w intencji gwiazdy, a teraz sam potrzebuje wsparcia. Jest w bardzo złym stanie zdrowia. Przebywa obecnie w Centrum Pomocowym im. Jana Pawła II Caritas Archidiecezji Gdańskiej na ul. Fromborskiej w Gdańsku Przymorzu. Jego parafia apeluje na stronie internetowej: "Prosimy o modlitwę w intencji Ks. Bernarda".

Ksiądz był nie tylko duchowym orędownikiem Przybylskiej, ale też zwyczajnie jej przyjacielem. W rozmowie z "Faktem" wspominał pierwsze spotkanie z gwiazdą.

bEqDDLOv

– Anię poznałem przez jej ojca, zdawałem z nim maturę. Po latach znowu zapukała do moich drzwi... – wspominał w rozmowie z tabloidem. – Najpierw przyjechała z rodziną, później odwiedzała mnie sama. Najczęściej przyjeżdżała do mnie na rowerze. Dużo rozmawialiśmy o sensie życia i śmierci – wyznał.

Mamy nadzieję, że duchowny dojdzie do siebie.

bEqDDLOW
KOMENTARZE
(38)
ewi
2 lata temu
Przybylska to się teraz w grobie przewraca, przez mężusia.
Ewa z Gdańska
2 lata temu
To cudowny ksiądz, daj Boże Mu zdrowia, by dalej ludziom pomagał jak dotychczas, Boże zatrzymaj Go jeszcze dla Nas Polaków w potrzebie
c
2 lata temu
W 98 roku Lekarze nie dawali mi żadnych szans na przeżycie. Tylko różaniec mnie uratował. Coś w nim musi być.
bEqDDLOX
angel
2 lata temu
Diably sie chwala, ze JPII maja u siebie.
PN
2 lata temu
Myślę, że wbrew przypuszczeniom i przeczuciom wielu ludzi, więcej spokoju w obliczu śmierci daje człowiekowi realne spojrzenie na świat, niż brnięcie w starożytne bajdy. Realizm i racjonalizm daje powody do umiarkowanego optymizmu: gdy mnie już nie będzie, po mojej śmierci, świat będzie istniał sobie nadal, tak jak to było przed moimi narodzinami. Cokolwiek się wydarzy, nie będzie to budzić we mnie zupełnie żadnych uczuć, jakbym był w trakcie operacji z dobrze przeprowadzonym znieczuleniem - choćby mi ktoś rozłupał głowę, albo robaki wyjadły do reszty jej zawartość, nie poczuję śladu przykrości. Przecież mnie już nie będzie, no i nie przesadzajmy, świat się z tego powodu nie zawali.
Pomódlmy się
2 lata temu
Kurde.. pomódlmy się za niego... jak nie dla niego to dla siebie to zróbmy...
Myslacy ...c...
2 lata temu
Pieniadz nie smierdzi nawet Rydzykowi
Myslacy norma...
2 lata temu
Modlic sie można za każdego, ale Kościołowi i duchowieństwu bardziej przyda sie kasa państwowa także, nawet jeśli podatki płaci "odczepieniec" , Arab czy ateista
Marl...a
2 lata temu
BÓG Go wzywa ...modlitwy nie pomogą
:/
2 lata temu
Każdy z nas będzie musiał się zmierzyć ze śmiercią, a najgorzej jest gdy umiera się świadomie.. I proszę mi wierzyć każdy w momencie końca czuje trwogę i strach.. I się modli mimo tego że wcześniej nie wierzył w nic. Może i nic nie istnieje, ale pomaga jakoś przetrwać te ostatnie chwile... Pracował ktoś w hospicjum..? Zmieni się Wasze myślenie.
Piękna i mądr...
2 lata temu
Piękna, i mądra kobieta z Pani Ani była :(
69
2 lata temu
Dużo zdrowia
ewa
2 lata temu
przecież była tak zwana nie wierząca .... zatem ??? zmyslają
bEqDDLOP
mc kas
2 lata temu
czemu ludzie dajecie się napuszczać przeciwko sobie? Nie jesteśmy sobie przecież wrogami ... nasz wróg stoi ponad nami i nas skłóca ... od kilkuset lat jesteśmy napuszczani na siebie nawzajem przez "władców" z siti ov londom korporejszyn ... obudźcie się !!! ... pomyślcie !!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić