REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 40 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas16.07.19 (12:50)

Ksiądz zaatakowany w trakcie mszy. Na oczach 50 tysięcy osób

Ksiądz został brutalnie zepchnięty ze sceny. Kobieta weszła na podest podczas odprawianej przez duchownego mszy. Ksiądz znany jest w swoim kraju z żywiołowego prowadzenia kazań. Agresorka zaatakowała go w mieście Cachoeira Paulista (stan São Paulo).
Portal UAI / Youtube.com

Kobiecie udało się ominąć ochronę w drodze do księdza. Incydent, w którym ucierpiał Marcelo Rossi, wydarzył się w hali centrum ewangelizacyjnego katolickiej wspólnoty Canção Nova. Duchowny wygłaszał swoje kazanie, gdy nagle na scenę dostała się rozwścieczona kobieta. Niczego niespodziewający się ksiądz zleciał na ziemię po silnym popchnięciu.

Policja zatrzymała agresorkę. Według śledczych, 32-latka ma problemy psychiczne. Po zatrzymaniu została przewieziona na komisariat. Ksiądz odmówił wniesienia oskarżenia przeciwko niej.

REKLAMA

Kapłan ma się dobrze. W wydarzeniu uczestniczył personel medyczny, który udzielił mu pomocy, dzięki czemu mógł on poprowadzić uroczystość do końca – oświadczyły władze Canção Nova.

Ksiądz nie przejął się atakiem. Duchowny po opatrzeniu przez ratowników wrócił na scenę, gdzie skomentował całe zajście. Jak mówi, nie ma pretensji do agresywnej kobiety i wybacza jej - donosi Newsweek.

Właśnie zamierzałem mówić o bólu, ale nie miałem pojęcia, że tak szybko mnie on dotknie – powiedział poszkodowany ks. Marcelo Rossi.

Kazania słuchała masa ludzi. Według wyliczeń organizatorów, w wydarzeniu na hali brało udział blisko 50 tys. wiernych. Transmisja z mszy była też przeprowadzana na żywo w internecie. Ksiądz Rossi znany jest w Brazylii ze swojej działalności religijnej. Nagrał również m. in. kilka płyt muzycznych i filmów.

Zobacz też: Skandal w Przemyślu. Ksiądz zachęcał dzieci do korupcji

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij