o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Miszczuk
|

Książę Harry rozpłakał się na WellChild Awards. Miał ważny powód

0
Podziel się

Książę Harry i Meghan Markle rok temu dowiedzieli się, że spodziewają się dziecka. Dumny ojciec opowiedział o tym na rozdaniu nagród WellChild Awards. Ciężko było mu powstrzymać emocje.

Książę Harry i Meghan Markle są rodzicami małego Archiego
Książę Harry i Meghan Markle są rodzicami małego Archiego (Getty Images)
bDXTkHat

Książę Harry nie mógł powstrzymać łez podczas swojego wystąpienia na WellChild Awards. Emocje były tak silne, że musiał przerwać swoje przemówienie. Rozpoczął je od wspomnień o tym, jak ponad dziesięć lat temu zaczął przychodzić na rozdanie nagród WellChild Awards.

"To wydarzenie niezmiennie mnie inspirowało - ale w tym roku to ma inne odbicie, bo jestem ojcem. Rok temu, jak byliśmy tu z żoną, wiedzieliśmy, że spodziewamy się dziecka. Nikt inny nie wiedział, ale my tak" – powiedział. W tym momencie do oczu księcia Harrego napłynęły łzy. Z pomocą przyszła mu prezenterka Gaby Roslin, która podeszła do niego i poklepała go po plecach, dodając otuchy.

bDXTkHav

Książę Harry i Meghan Markle - Archie

Archie przyszedł na świat 6 maja 2019 roku w Londynie. Został ochrzczony w kaplicy w Windsorze. Meghan Markle i książę Harry niedawno zatrudnili nową opiekunkę dla Archiego. To już trzecia niania chłopca. Meghan ma ją określać jako "dar od Boga".

Zobacz także: Zobacz też: Mamy mają moc - Agnieszka Rausz:
bDXTkHaB

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDXTkHaW
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić