o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Książę Karol przed ślubem z Dianą chciał zerwać zaręczyny!

17
Podziel się

Arystokrata na krótko przed dniem ślubu zdał sobie sprawę, jak niewiele łączy go z jego przyszłą żoną. Czuł jednak, że nie może się wycofać.

Dzień ślubu Diany i Karola. Jak pokazał czas to małżeństwo było pomyłką
Dzień ślubu Diany i Karola. Jak pokazał czas to małżeństwo było pomyłką (ONS.pl)
bDIadUvF

Reporter rodziny królewskiej Robert Jobson w związku z siedemdziesiątymi urodzinami Księcia Walii odbył z nim osiemnastomiesięczną podróż. Wiele rozmów później powstała książka, która zawiera w sobie całkiem nowe informacje na temat rodziny królewskiej. Jak informuje Daily Mail, w ksiązce znajdują się Informacje dotyczące wielu obszarów życia, od politycznych poglądów Karola po szokujące wyznania na temat ślubu z Dianą.

Książę Karol rozważał odwołanie swojego ślubu z Dianą. Czuł, że nie pasują do siebie, ale małżeństwa królewskie to zupełnie inny poziom odpowiedzialności. Wszystko było zaplanowane, nie mógł się tak po prostu wycofać. A na pewno nie wtedy, kiedy cały świat czekał na ich wielki dzień z niecierpliwością. Cały świat, tylko nie książę.

bDIadUvH

Im bliżej poznawał Dianę, tym bardziej czuł, że nie są dla siebie stworzeni. Już wtedy wiedział, że to małżeństwo nie przetrwa próby czasu. Zauważał emocjonalną huśtawkę Diany. Nie mógł zrozumieć dlaczego bez powodu zaczynała płakać. Zdał sobie sprawę, że prawie jej nie zna.

Nie zajęło mu to długo – zaledwie kilka spotkań z Dianą, by zdac sobie sprawę, że całkowicie do siebie nie pasowali – pisze Robert Jobson. Książę zrozumiał, że popełnia okropny błąd
Jakiś czas po ślubie książę zwierzył się swojemu przyjacielowi: Desperacko chciałem wycofać się ze ślubu w 1981 roku, kiedy podczas zaręczyn odkryłem, jak straszne były perspektywy, informuje "Daily Mail".Nic dziwnego, że małżeństwo trwało krótko, było tak burzliwe i zakończyło sie rozwodem.

bDIadUvN
Zobacz także: Zobacz także: Królewskie romanse: Karol i Diana
bDIadUwi
KOMENTARZE
(17)
katie
2 lata temu
Nie chciał się z Dianą ożenić, a dwoje dzieci to pewnie jej dzieworództwo co? Albo gwałtem go do tej pracy wzięła! Kłamczuch i hipokryta.
ben
2 lata temu
ocieplamy wizeronek przyszlemu krolowi,ktory jest malo lubian oklamal wszystkich poddanych mowiac ze nigdy w czasie zwiazku z Diana nic go nie laczylo z Camila,coz Elzbieta 2 ma swoje lata a dla niego zmieniono praw by rozwodnik mogl zasiasc na tronie PR trzeba podkrecac
polonistka
2 lata temu
"Wiele rozmów później powstała książka... " Redaktorzy, w jakich szkołach uczyliście się ojczystego języka ?!!! Oczy bolą, gdy się czyta tak kaleczoną polszczyznę.
bDIadUwj
mock
2 lata temu
Powiem tak współczuje Wiliamowi i Haremu czytać o matce swojej takiej rzeczy. od ojca hipoktyty dziwoląga
Aaaa
2 lata temu
Biedak wyszedł na tym najlepiej żonie złamał życie. Bo potrzebował inkubatora
Najnowsze komentarze (17)
Nic
2 lata temu
Tak nie chcial i zorganizowal piekna smierc dla malzonki
ace
2 lata temu
Płakała bo też nie chciała tego ślubu, nie kochała,była zmuszona wyjść za obcego sobie człowieka. Biedna Diana,tylko jej współczuć.
inka
2 lata temu
Najpierw chciał przy pomocy Diany ocieplić swój paskudny wizerunek, aby nie zostać na całe życie jako dziwak i stary kawaler. Potem się dziwił, że Diana się wkurza, kiedy on noce spędzał z ( mężatką wówczas) brzydką Camilą. A teraz bredzi, że nie miał z Diana wiele wspólnego - no oprócz dzieci? Czy to już demencja, czy wyrachowanie?
asdf
2 lata temu
tak tak, odczekaj jeszcze kilka lat i to ja oczerniaj a siebie wybielaj... O gustach sie nie rozmawia, ale podmieniac diane na takie cos...
A.
2 lata temu
Dzisiaj, by się wybielić, Karol swoje kłamstwa powtarza i powtarza, aż w końcu kiedyś jakiś historyk weźmie je za prawdę. Wstyd przynosi swoim synom. Dla mnie to człowiek bez honoru. Nie stać go na przyznanie się do zdrady tyle.
Mysia 4
2 lata temu
15-11+4 ...gdzie cztery opinie tow.Cenzor ?
adsa
2 lata temu
no to winna Diana.....hipokryta
gość
2 lata temu
Po pierwsze Diana była b.młoda i ładna. Kochała brzydkiego faceta i chciała być kochaną, a została oszukana. Nie dziwię się, że płakała.
bDIadUwb
bbuu
2 lata temu
mamuska nijak nie chce oddac jemu tej zlutej kurony, w sto lat go beda koronowac?
Aaaa
2 lata temu
Biedak wyszedł na tym najlepiej żonie złamał życie. Bo potrzebował inkubatora
bts
2 lata temu
z perspektywy czasu Dianę oceniamy cieplej bez powodu. Dawne "problemy" blakną, a nowe są gorsze ;-)
Ela
2 lata temu
Książę Karol zaczyna się wybielać.
mock
2 lata temu
Powiem tak współczuje Wiliamowi i Haremu czytać o matce swojej takiej rzeczy. od ojca hipoktyty dziwoląga
Marlena
2 lata temu
Ta jasne teraz się wybiela co za hipokryta trzeba było odwołać to może Diana by dziś żyła
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić