o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Książka kucharska za sześć naklejek. Nowa propozycja Lidla do zdobycia już wkrótce

0
Podziel się

Lidl znowu bierze się za wydawanie książek. Tym razem stawia na przepisy kucharskie. Sieć chwali się, że jej propozycja nakładem przebija największe wydawnicze hity. Chętnych zwykle jest więcej niż dostępnym egzemplarzy.

Polacy posiadają już 8 mln książek wydanych przez Lidl
Polacy posiadają już 8 mln książek wydanych przez Lidl (East News, Tomasz Kawka)
bDHGXlcl

26 lutego pojawi się kolejna książka w serii "Kuchnia Lidla”. Na półkach polskich domów stoi, jak dotąd, blisko 8 milionów egzemplarzy poprzednich tytułów, więc statystycznie rzecz biorąc, swój własny egzemplarz posiada co 5. Polak. Najnowsza spodoba się miłośnikom zdrowego odżywiania.

Autorzy książki "Jeść Zdrowiej" podzielili ją na dwie części. W pierwszej zawarli informacje na temat najnowszych zaleceń żywieniowych, dzielą się poradami dietetycznymi i opowiadają o produktach. Druga część to artykuły i przepisy dotyczące pięciu popularnych obecnie trendów żywieniowych: wegetarianizmu, weganizmu, diety bez laktozy, bez glutenu oraz szeroko rozumianego "stylu fit".

- Ta książka jest dla każdego, kto czuje się zagubiony w natłoku informacji, które pojawiają się na bieżąco w temacie zdrowej kuchni i nowoczesnych diet - mówi Hanna Stolińska-Fiedorowicz, dietetyk i współautorka książki "Jeść Zdrowiej".

bDHGXlcn

Autorka większości przepisów jest Daria Ładocha, trenerka i blogerka, od kilkunastu miesięcy twarz z reklam Lidla.

Siec nieprzypadkowo sięgnęła po zdrową kuchnię. Już od dawna promuje na swoich półkach zdrowe jedzenie, w tym produkty bezglutenowei bio. Ponadto Lidl przyjął zobowiązanie dotyczące redukcji zawartości dodawanej soli oraz cukru w produktach marek własnych o 20 proc.. Cel ma być osiągnięty do 2025 r. Firma podjęła także decyzję o wycofaniu ze sprzedaży jajek z chowu klatkowego do roku 2025 oraz o zaostrzeniu norm zawartości pozostałości pestycydów we wszystkich sprzedawanych warzywach i owocach.

Zobacz także: Zobacz też: Świeżaki w Biedronce. Dlaczego Polacy tak kochają promocje i hasło "za darmo"?

Książka "Jeść Zdrowiej" będzie dostępna w promocji w sklepach Lidl w całej Polsce. Aby zdobyć jeden z egzemplarzy, wystarczy zebrać sześć naklejek. Każda naklejka będzie przyznawana klientowi za zakupy o wartości minimum 50 zł.

bDHGXlct

Akcja promocyjna trwa od 26 lutego do 25 marca lub do wyczerpania zapasów.

bDHGXlcO
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić