Wróć na
Karolina Grabińska
Karolina Grabińska
|
aktualizacja

Księżna Kate nie widziała jeszcze swojego siostrzeńca. Znamy powód

0
Podziel się

15 października Pippa Middleton urodziła swoje pierwsze dziecko. Księżna Kate nie odwiedziła siostry i maleństwa w szpitalu. Brytyjczycy zastanawiają się, co się stało.

Kate i Pippa uzgodniły wcześniej plan wizyt po narodzinach dzieci
Kate i Pippa uzgodniły wcześniej plan wizyt po narodzinach dzieci (East News)
bCPcVyVx

Kate i Pippę łączą bardzo bliskie relacje. Młodsza z sióstr Middleton była świadkową księżnej podczas jej ślubu z Williamem. Panie często spędzają razem czas i wspierają się w najważniejszych momentach. Nic dziwnego, że w związku z tym fanów rodziny królewskiej oraz media zaniepokoił fakt, że Kate nie pofatygowała się do szpitala, gdy jej siostra została po raz pierwszy mamą.

Pippa urodziła zdrowego chłopca. Tego dnia, gdy malec przyszedł na świat, jego ciotka nie miała zaplanowanych oficjalnych wizyt. Mówi się, że spędzała czas ze swoimi dziećmi. Co się zatem stało, że nie pofatygowała się do dobrze sobie znanego Lindo Wing w szpitalu św. Marii?

bCPcVyVz

Okazuje się, że gdy Kate rodziła swoje dzieci, jej rodzeństwo (księżna ma jeszcze brata), także nie odwiedziło jej w szpitalu. Wszyscy byli wówczas zgodni, że pierwszą wizytę odbędą dopiero w domu, gdzie mogli liczyć na spokój i prywatność.

W przypadku Pippy jest podobnie. Księżna nie odmówi sobie przyjemności pogratulowania siotrze osobiście i zobaczenia nowego członka rodziny. Zrobi to jednak w zaciszu domu.

bCPcVyWa
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić