o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Księżna Meghan ponownie wyjechała z Wielkiej Brytanii. Zostawiła tam księcia Harry'ego

21
Podziel się

Nie milkną echa kryzysu na brytyjskim dworze wywołanego przez książęta Sussexu. Para została wezwana na dywanik do królowej Elżbiety. Jednak księżna Meghan już wróciła do Kanady.

Księżna Meghan powróciła do Kanady.
Księżna Meghan powróciła do Kanady. (PAP)
bDXSfHuJ

We wtorek książę Harry wraz z żoną opublikowali oświadczenie, w którym zapowiadają uniezależnienie się od rodziny królewskiej i wyprowadzkę do Ameryki Północnej. Informacja ta ponoć zbyt szybko wydostała się poza królewski dwór, co wywołało złość królowej Elżbiety II.

Książęca para musi teraz wytłumaczyć się ze swojego nieodpowiedniego zachowania. Rzecz w tym, że nie zrobią tego wspólnie. Księżna Meghan ponownie opuściła Wielką Brytanię.

Zobacz: W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Dagmara Kaźmierska "Królowa życia": Kiedyś byłam sprzątaczką**

bDXSfHuL

Książęta Sussexu od połowy grudnia przebywają w Kanadzie, gdzie samotnie spędzili Boże Narodzenie i Nowy Rok. Dopiero w poniedziałek przybyli z delegacją do Londynu. Jednak ich syn 8-miesięczny Archie został z nianią w Kanadzie. Młoda mama w środę postanowiła wrócić do dziecka, podczas gdy książę Harry dalej negocjuje z królową.

Takie zachowanie z pewnością nie przysporzy księżnej Meghan fanów. Mało która matka zdecydowałaby się zostawić kilkumiesięczne dziecko na drugim końcu świata pod opieką obcej osoby. W dodatku jej krótkotrwała wizyta w kraju jej męża w tak napiętej atmosferze z pewnością odbije się na jej dalszych stosunkach z rodziną Windsorów. Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że księżna Meghan w ten sposób okazała zupełny brak szacunku wobec brytyjskiej monarchini.

W dodatku wydaje się, że para wybrała najgorszy moment na odejście z rodziny królewskiej, ale jakże wymowny w kontekście Brexitu, do którego ostatecznie ma dojść 31 stycznia br.

bDXSfHuR

Czy książę Harry udźwignie ciężar odpowiedzialności i dojdzie do porozumienia z rodziną bez pomocy księżnej Meghan?

bDXSfHvm
KOMENTARZE
(21)
Kasia
rok temu
Trudno osądzać,nikt tak na prawdę nie wie co się tam dzieje .... po co się w to mieszać i komentować....
Ela
rok temu
Jak dla mnie mają prawo, choć z uwagi na zainteresowanie mediów raczej spokojnego życia mieć nie będą, nieznależnie od tego, czy na dworze, czy nie. Niemniej - jeśli to prawda - to niefajne bardzo, że go zostawiła. Skoro się męża namawia na coś, co może skłócić go z rodziną, to wypadałoby stać ujego boku, a nie zmykać za ocean.
AniaZet
rok temu
Królowa Królową.... ale mamy 21 wiek. Starsza Pani żyje czasami sprzed wieku. A przecież każdy człowiek ma prawo do własnego decydowania o sobie i swojej rodzinie. Trzeba się rozwijać. Szanowna Królowo. Bądź łaskawa i popatrz szeroko otwartymi oczkami na świat. Masz wspaniałego wnuczka który chce , wraz z rodziną żyć bez tej Waszej królewskiej obłudy.Chce żyć miłością a nie rozkazem. Myślę że wiele osób zwyczajnie zazdrości Megan że poznała i pokochała Księcia który jest mądrym człowiekiem i który zwyczajnie potrzebuje miłości i zwykłego życia. A on pokochał ją, zwykłą dziewczynę. Zgrabną, niezależną..... że skorzysta z dóbr..... no oczywiste. Harry jest z rodziny królewskiej. Proste.
bDXSfHvn
Ela
rok temu
Za kilka lat ktoś nakręci o tym film...
Joanna
rok temu
Co to za zycie.... tlumaczyc sie babci z kazdego ruchu.::..
Bibi
rok temu
Zostawila male dziecko, teraz napiecie wokół nich rosnie, to zwiala do Kanady i zostawila rudego samego na spalonej ziemi. On oberwie od królowej, a ona bezpiecznie poczeka na innym kontynencie. Dziecko było pretekstem, zeby szybko zwiac z GB. Żal rudego, ale nie jest zbyt mądry wiec ta komediantka nim kręci jak chce....
71Latek
rok temu
Meghan jest w moim typie.
Majdan
rok temu
Może to lepiej, że ta starsza pani go zostawiła. Harry wygląda na spoko gościa i powinien sobie poszukać kobiety w lepszym wieku.
Moim zdaniem.
rok temu
W jakim horrorze oni muszą żyć skoro zdecydowali się na taką "wojnę". Współczuję im. My niewiele wiemy ale można się domyślać, że mieli bardzo ważne powody, aby robić to co robią. Harry ma fach i utrzyma rodzinę nawet bez pieniędzy od królowej, tylko czy Ona da im spokój? Wątpię...
kkk
rok temu
myśli że będzie teraz gwiazdą holyłud ale niestety nikt jej nie będzie chcial bo jest rozwydrzona. a po tym co zrobiła monarchii to nikt niechce jej oglądać.
xxx
rok temu
Czarny charakter.
jamci
rok temu
ludzi zawsze interesuje co też tam na dworze panie. Ona nie wie co to utrzymywać się za własne on boi się babci bo tupnie i faktycznie będzie musiał żyć za swoje. Tylko co to znaczy za własne w przypadku tych ludzi?
super
rok temu
Ma rację kobieta! wyszła za mąż za Harrego a nie za monarchię brytyjską
bDXSfHvf
ninka
rok temu
Bardzo dobrze zrobiła.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić