Wróć na
Marcin Borciuch
|
aktualizacja

"Kuba Wojewódzki". Hanna Lis spała w schowku na miotły

22
Podziel się

W programie "Kuba Wojewódzki" gościem była dziennikarka Hanna Lis. Kobieta opowiedziała o powrocie do publictystyki, występie w "Azja Express" i o swojej książce kulinarnej. Pojawił się także Damian Kordas, zwycięzca programu “MasterChef” i uczestnik “Agent: Gwiazdy”.

"Kuba Wojewódzki". Hanna Lis opowiedziała o spaniu w schowku na miotły
"Kuba Wojewódzki". Hanna Lis opowiedziała o spaniu w schowku na miotły (Instagram)
bCGkrvXF

"Kuba Wojewódzki". Flirt z Hanną Lis

W zapowiedzi gościa Wojewódzki przypomniał rozmowę z Hanną Lis z 2003 roku i temat flirtowania. Gdy przyszła, sam próbował flirtować i podrywać, zachwalając jej urodę, ubiór i zgrabne nogi. Nawet porównał ją do Britney Spears i Sharon Stone. Jednak dziennikarka nie dała się poderwać. - Nie wiem, do czego pijesz, ale to nie nastąpi - skontrowała.

“Kuba Wojewódzki”. Hanna Lis o swoim dziennikarstwie

Wojewódzki krótko przypomniał jej ostatnie lata kariery, w tym udział w "Azja Express" i sama nieco rozwinęła ten wątek. - Te trzy lata temu, kiedy byłam chyba pierwszą osobą zwolnioną przez nowe władze Telewizji Polskiej, to było po roku bardzo ciężkiej, podwójnej kampanii wyborczej. Byłam szczerze zmęczona polityką. Pomyślałam sobie, że "Azja Express" będzie fajną przygodą i, niestety, zabrakło blondynce wyobraźni, że to również będzie pokazywane w telewizji i to trochę bolało. Naprawdę myślałam o tym w kategoriach przygody, złapania oddechu, zobaczenia części Azji, której jeszcze nie znałam - opowiedziała. Dodała też, że po tym programie miała myśl, że nie będzie wracać do "tych newsów".

Później rozmowa zeszła na program "Bez planu", który Lis prowadziła w 2016 roku na antenie TVN Style. - Ja też kocham jeść, więc dla mnie program "Bez planu" był wymarzony. Ja tam nic innego nie robiłam, tylko jadłam. Waga została głęboko schowana na czas kręcenia tego programu - powiedziała.

bCGkrvXH

Mówiła też o początkach w dziennikarstwie. - Miałam 22 lata, gdy trafiłam do "Teleexpressu". Miałam kompleks takiej młodej blondynki, za młodej, która za mało jeszcze wie. Był pęd za wiedzą, ale też "dupospinka", żeby udowodnić wszystkim, że jestem poważna, że zasługuję na to miejsce, w którym jestem - wspomniała.

"Kuba Wojewódzki". Hanna Lis o swojej książce kulinarnej

Hanna Lis napisała książkę kulinarną "Mój świat na talerzu" - będzie dostępna w księgarniach 5 czerwca. Podkreśla w niej, że ekskluzywne produkty można kupić nawet w mniejszych miejscowościach. - Nie dzielmy Polski na Warszawę i prowincję, gdzie nic nie ma. To było przed wojną - podsumowała. - Można by mnie posądzić o jakąś skomplikowaną, dysocjacyjną osobowość, bo tutaj mamy mielone mojej babci… Ta książka jest wspomnieniem z moich podróży, z dzieciństwa spędzonego we Włoszech… To są rzeczy, które ja gotuję na co dzień - dodała. Wątek był urywany, ponieważ Wojewódzki często się wtrącał i próbował rozśmieszyć obecnych w studiu.

"Kuba Wojewódzki". Hanna Lis o "Azja Express"

Dziennikarka przyznała, że w ogóle nie ogląda telewizji, a tym bardziej siebie przed kamerą. - "Azji Express" nie zdzierżyłam. Oglądałam tylko jeden odcinek i to dlatego, że byłam na premierze i nam to wyświetlili, więc jak już siedziałam na widowni, to ciężko było "spylić" - mówiła.

Opowiedziała, że nie dostawali od ekipy żadnego dodatkowego jedzenia, a warunki mieli skandaliczne. - Mieliśmy strasznego pecha, bo spaliśmy w takich lokalizacjach i gdy opowiadaliśmy o tym innym ludziom, to oni patrzyli na nas, jakbyśmy z kosmosu byli. Spaliśmy np. w schowku na miotły, w lepiance. Nam się wydawało, że wszyscy tak mają - mówiła.

bCGkrvXN

"Kuba Wojewódzki". Hanna Lis o wypadku przy gotowaniu i "usmażeniu mamy"

Hanna Lis opowiedziała o jednej niecodziennej sytuacji. Zdarzyło się to, gdy miała 5-6 lat i mieszkała we Włoszech. Była związana z gotowaniem i "usmażeniem mamy". - Robiłam omlety. Byłam trochę nieskoordynowana timingowo i ruchowo, w związku z czym najpierw nastawiałam patelnię z oliwą. Gdy zaczynała dymić, odstawiałam na bok, kroiłam sobie warzywka itd. Zbliżałam się do finału. Pamiętam, było piękne, rzymskie lato, mama przechadzała się po domu w kostiumie kąpielowym. Traf chciał, że odstawiłam patelnię na krzesło. Wiele rzeczy zależy w życiu od przypadku. Tam były cztery krzesła. A mama wybrała to z dymiącą patelnią - opowiadała. - To był tak straszny krzyk... Nie wiedziałam, że ludzie potrafią tak wysoko fruwać pod sufitem. Pamiętam to do tej pory. Mój tata i moja mama byli przekonani, że to był zamach, a to był wypadek - dodała.

bCGkrvYi
KOMENTARZE
(22)
gość
rok temu
Relacjonując pogrzeb papieża Jana Pawła II spała pod Lisem O tym niech też opowie!
szoŁ
rok temu
Plastyk nie jest bombastyk !
polakrodak
rok temu
wincyj botoksu wincyj!!!!!!!!
bCGkrvYj
wacuś
rok temu
Ale jest tych gwiazd aż nie dobrze się robi
jurand
rok temu
fałszywa jak jej mężuś- obrońca systemu i przyjaciel kacyków partyjnych z PZPRu.
Najnowsze komentarze (22)
Tv fox
rok temu
Lambadziara.
3
rok temu
a kogo to obchodzi??
mm
rok temu
Spała w schowku ja spałem cała zimę w garażu i kogo to obchodzi
Bartek
rok temu
Możemy zrobić
Bandy
rok temu
Lepiej się nie da szczekać
Andrzej
rok temu
Mówiłem nie wychodzi bo kłopoty będą jak zawsze
Bruno
rok temu
Ja połowy nie wysiedzial na oko biorąc pod uwagę ich oko to na odwrót bo to nie tak myślisz. Dokończ
jurand
rok temu
fałszywa jak jej mężuś- obrońca systemu i przyjaciel kacyków partyjnych z PZPRu.
bCGkrvYb
jot23
rok temu
I tam jej miejsce, szczególnie po reklamie Polski i polaków w sklepie z futrami w stanach.
Patrycja
rok temu
Flirt to coś złego
Jan lat 71
rok temu
Nie ma czegoś takiego jak nauka kościoła. Są to podania ludowe pastuchów pustynnych z Bliskiego Wschodu. Dlatego nazywa się to wiarą, bo nie ma nic wspólnego z prawdziwą nauką. Trzeba zlikwidować religię w szkołach, wszak zbrodnią jest zatruwanie tych młodych główek takimi bzdurami.
Kita
rok temu
Prawda jest taka, że co by ona o sobie nie mówiła i pisała, to jej historia będzie się wlekła za nią już do końca życia...
kris
rok temu
Ale to jałowe, przestańcie to jest jakiś kretynizm.
Pol
rok temu
A już była nadzieja ,że to babsko zniknie bezpowrotnie z przestrzeni publicznej!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić