o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kamil Zajęcki
|

Kwiaty na Dzień Nauczyciela to nuda. Ta laurka to najlepsza rzecz, jaką dziś zobaczycie

19
Podziel się

Dzień Edukacji Narodowej to jedno z tych świąt, które uczniowie lubią najbardziej. Jedni wybierają się wtedy na wagary, inni idą do szkoły i korzystają ze skróconych lekcji. W tym roku 14 października przypada w sobotę, więc w wielu szkołach uroczystości przeniesiono na piątek.

Nietypowa laurka z okazji Dnia Nauczyciela.
Nietypowa laurka z okazji Dnia Nauczyciela. (facebook, Klinika DIY)
bEIMOFrF

Uczniowie jednej ze szkół postanowili wyjść poza utarty schemat wręczania wychowawcy kwiatów i bombonierki. W zamian wymyślili, dosłownie, najsłodszą laurkę. Jeśli uważacie, że polska szkoła zabija kreatywność, to zdjęcie poniżej jest najlepszym dowodem, że sytuacja ma się zgoła inaczej.

Zdjęcie w niecałą dobę stało się viralem w polskich mediach społecznościowych. Udostępniono je tysiące razy, a w komentarzach pod wpisem ludzie masowo zamieszczają swoje prace inspirowane oryginałem. Ich liczba jest tak duża, że śmiało możemy mówić już o nowej modzie na prezenty dla nauczycieli.

bEIMOFrH

Wy też zrobiliście oryginalną laurkę dla swoich nauczycieli? A może to was obdarowano wyjątkowym prezentem? Pochwalcie się nam zdjęciami swoich prezentów, wysyłając je na adres dziejesie@wp.pl. Wasze prace będziecie mogli obejrzeć na stronie głównej Wirtualnej Polski i na naszym profilu facebookowym!

bEIMOFsi
KOMENTARZE
(19)
julekmztoruni...
4 lata temu
nauczycielki powinny byc bite i gwalcone
MIC
4 lata temu
DOBRA DOBRA, na pierwszy rzut oka faktycznie wow co to za myśl, potem żal mi sie zrobiło bo chyba lepsze kwiaty niż kopiuj wklej i (tańsze) batoniki.
pip
4 lata temu
Lurka i kwiaty za niecałe 18godzin tygodniowo, inni pracują, harują po 40h tygodniowo i więcej. Pracownicy "U" w prywatnych firmach i zakładach przemysłowych też biorą pracę do domu, i nikt im za to nie płaci ani złotówki. Powinni pracować min po 40h w szkołach, jak inni nauczyciele w Europie lub USA. A tak to nie wiedzą co robić z wolnym czasem w ciągu dnia, jak inni pracują po 8-12h.Uprawiają libacje alkoholowe i ciągłe imprezy w domach na tygodniu. Do szkoły na lekcje chodzą na kacu. Tak wygląda dzisiejszy nauczyciel po szkole, mam takich w sąsiedztwie. W głowach im się poprzewracało, jakie święto!!!!!, niech się wezmą do pracy ,a nie do obijania.
bEIMOFsj
HNK
4 lata temu
Diamentowe dzieci nam się rodzą od 10 lat.
bleee
4 lata temu
Tandeta, niestety
joł
4 lata temu
Faaaaaajne dzieciaki !
Łociec WIRGIL...
4 lata temu
JEDNAK NIE CAŁA NASZA MŁODZIEŻ TO SARTFONOWE PACANY, JEST NADZIEJA NA POWRÓT NORMALSÓW !
Ann
4 lata temu
Hehe, nieźle :D
Ja
4 lata temu
Jestem całkowicie przeciwny komunistyczne obrzędy to jest ich praca więc zapierdzielac do roboty cholerne nieroby jak wam się nie podoba to wypad za granicę zaraz po lekarzach
~lehu
4 lata temu
Święto w sobotę przeniesione na czwartek i piątek wolny :) Dla niewtajemniczonych :)
rozsądna
4 lata temu
tylko kto uczył tych wszystkich mądrali, którzy tak krytykuja tych nauczycieli, dzięki komu pokończyli szkoły... jakby tych nauczycieli nie było i szkół to wszyscy krowy by paśli... wszystkiego dobrego tym krzórzy muszą męczyć się z niewdzięcznymi uczniami i roszczeniowymi rodzicami i tym społeczeństwem pelnym zawiści
Art
4 lata temu
A święto przenieśli na czwartek a w piątek czyli dziś zrobili wolny dzień ( jak ciężko nauczyciele muszą pracować)
ewelin
4 lata temu
Widać, że dzieciaki bardzo lubią swoją nauczycielkę. Szkoda, że moje nie mają takiej, dla której chciałoby się coś zrobić i podziękować.
bEIMOFsb
Art
4 lata temu
A mojemu dziecku pani nie pozwoliła wystąpić na akademii bo miał jasno błękitną koszulę i stwierdziła że nieelegancko wygląda
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić