Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski12.02.19 (20:38)

6-latek zabity w Arabii Saudyjskiej. Nowe fakty wyszły na jaw

Światło dzienne ujrzały dane i szczegóły bulwersującej egzekucji, w której w biały dzień zamordowano 6-letniego chłopca. Zakaria al-Jaber poniósł śmierć na oczach matki, bo ta przyznała, że jest szyitką.
Twitter

Chłopca najpierw dźgnięto stłuczoną butelką. Wszystko działo się na oczach bezradnej i przerażonej matki podczas wizyty w świątyni proroka Mahometa w Medynie.

Świadkowie rzucają nowe światło na sprawę. Donoszą, że sytuacja rozegrała się w mgnieniu oka. Do kobiety i dziecka, tuż po tym jak wysiedli z taksówki, podszedł zamaskowany mężczyzna. To on miał spytać, czy jest szyitką. Gdy matka potwierdziła, mężczyzna odszedł.

REKLAMA

Chwilę później nadjechało auto, z którego wyskoczyło kilka osób. Jeden z napastników odciągnął chłopca i ugodził stłuczoną butelką. Później na rannym już chłopcu dokonano egzekucji. - informuje Metro.

Twitter

Matka próbowała bronić chłopca i odpychała napastników. Ci jednak powalili ją na ziemię i kobieta bezradnie obserwowała egzekucję własnego dziecka. Podobno w pobliżu stali policjanci, ale nic nie zrobili. W tej sprawie nie dokonano jak dotąd żadnych aresztowań.

Nikt nie zareagował, nikt się nie sprzeciwił. W sprawie nie ma nawet oficjalnego stanowiska władz - oświadczyła organizacja Shia Rights Watch, walcząca o prawa mniejszości szyickich.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij