Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Julian Meller27.10.18 (10:09)

18-latka najmłodszym pedofilem w Wielkiej Brytanii

Pracowniczka żłobka przyznała się do szesnastu zarzutów, jakie stawiano jej w związku z wykorzystywaniem seksualnym dzieci. Sophie Elms to najmłodsza kobieta skazana za pedofilię w Wielkiej Brytanii.
Facebook.com

Kobieta wykorzystała dwójkę dzieci. Jedno miało trzy, drugie dwa lata. Proces odbywał się przed sądem w Sindon. W momencie popełniania zarzucanych czynów kobieta miała 17-lat.

*Oskarżona nie tylko wykorzystywała dzieci. *Robiła im również zdjęcia. Miało to miejsce między grudniem 2016 roku a marcem 2018 roku. Poza kilkunastoma przypadkami dopuszczenia się pedofilii uznano ją również winną posiadania "ekstremalnej pornografii", w tym z udziałem zwierząt.

REKLAMA

Kobieta jest w areszcie. Sąd nie zdecydował jeszcze jaki wymierzyć jej wyrok. Obrona zwracała uwagę na jej młody wiek, jednak sędzia uznał, że była w pełni świadoma swoich czynów.

Decyzja sądu ma zostać ogłoszona w styczniu. Do tego czasu Sophie Elms pozostanie w odosobnieniu. Sąd zdaje sobie sprawę że jako pedofilowi w więzieniu grozi jej śmierć.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

**Zobacz też: Z tymi co się znają. Urszula Dudziak o mężczyznach swojego życia i wygranej walce z chorobą

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij