REKLAMA
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Paulina Brzozowska15.03.19 (17:18)

8-latka opowiedziała babci, co robi jej mama. Rodzinny dramat w Rawie Mazowieckiej

8-letnia dziewczyna z Rawy Mazowieckiej była ofiarą przemocy od 2015 roku. Dziecko po latach upokorzeń opowiedziało babci, jak traktuje je jego mama. Sprawą zajmuje się prokuratura.
Fotolia

Imię dziewczynki, ze względu na jej dobro, nie zostało podane do wiadomości publicznej. 8-latka mieszka w Rawie Mazowieckiej (woj. łódzkie) z 34-letnią matką i 3-letnim bratem. Często przebywa jednak pod opieką swojej babci, której zwierzyła się z piekła, jakie przeżywa w domu.

- Wszystko wskazuje na to, że od 2015 roku dziecko było ofiarą przemocy - informuje Krzysztof Kopania z łódzkiej prokuratury w rozmowie z TVN24.

REKLAMA

Zgodnie ze słowami dziewczynki, matka biła ją po głowie i po brzuchu, popychała i upokarzała. Finalnie 8-latka postanowiła przyznać się babci, że matka się nad nią znęca. Kobieta zgłosiła sprawę na policję, która skierowała ją do prokuratury.

- Do teraz dziecko nie zostało przesłuchane przed sądem. Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie był na tyle solidny, że prokuratura zdecydowała się przedstawić 34-letniej kobiecie zarzut znęcania się nad córką ze szczególnym okrucieństwem - informuje Kopania.

Dziewczynka obecnie pozostaje pod opieką babci. Jej 3-letnim bratem zajmuje się ojciec.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: #przestańsiędziwić POMÓŻ

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij