REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 16 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
oprac. Jakub Zagalski09.01.19 (20:42)

Laura Samojłowicz powoli wraca do łask. Miała opinię "humorzastej gwiazdy"

Kilka lat temu mówiono, że skandalu z reżyserem nikt jej nie zapomni. Ze wschodzącej gwiazdy stała się persona non grata i dopiero teraz zaczyna się coś zmieniać.
Filmpolski.pl

Występowała w najpopularniejszych polskich serialach i w mgnieniu oka zdobyła sympatię widzów. Jednak tak jak szybko pojawiła się na ekranach, tak szybko z nich zniknęła. Popularność, jaką zdobyła na planie "M jak miłość", przykuła uwagę producentów "Hotelu 52", którzy obsadzili ją w głównej roli. Widzowie byli zachwyceni, ale gdy serial zdobywał coraz większe uznanie, za kulisami mnożyły się problemy.

- W branży filmowej można było usłyszeć, że Samojłowicz jest nieprzystępna, kapryśna, a na planie sprawia wiele kłopotów – donosi tygodnik "Dobre chwile". Podobno Samojłowicz wchodziła w konflikty z kolegami z planu, w tym z Magdaleną Cielecką. Miarka się przebrała, gdy doszło do skandalu z udziałem reżysera.

REKLAMA
newspix.pl
Laura Samojłowicz na Fashion Designer Awards, 11.05.2015

Gwiazda serialu wyznała publicznie, że Radosław Piwowarski przyszedł na plan pijany. Sprawa została wyjaśniona, ale produkcja nie zamierzała darować aktorce bezpodstawnych zarzutów. Olga Kwiecińska z produkcji serialu mówiła w "Fakcie", że "humorzasta gwiazda" zostanie obciążona kosztami przerwania dnia zdjęciowego.

- Z Laurą nie można się było dogadać. Pracowało się z nią ciężko. Nikt nie zapomni jej konfliktu z reżyserem - zdradzała w "Super Expressie" osoba związana z Polsatem.

Samojłowicz przeprosiła za swoje zachowanie, ale konflikt z reżyserem faktycznie nie odszedł w zapomnienie. Aktorka nie pojawiła się w nowym sezonie "Hotelu 52" i na kilka lat całkowicie zniknęła z polskiego show-biznesu. Po powrocie w 2015 r. opowiadała, że przez jakiś czas mieszkała w Berlinie i Tajlandii, gdzie pojechała na 3 tygodnie, a spędziła 10 miesięcy.

Po kilkuletniej przerwie zamierzała znowu zaistnieć w show-biznesie, ale bez większego powodzenia. Startowała do szóstej edycji "The Voice of Poland", ale odpadła na etapie przesłuchań. Nie dała jednak za wygraną i nadal chodziła na castingi. W końcu dostała szansę od twórców serialu "Ślad", w którym zagrała niewielką rolę w zeszłym roku. Teraz zapowiada na Instagramie, że niebawem zda relację z planu serialu "Policjantki i policjanci".

- Czekam na telefon z produkcji, kiedy mam się zjawić. Myślę, że to nastąpi za kilka dni i wtedy wam pokażę moją relację z planu - mówiła na swoim InstaStory 9 stycznia.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij